rozliczenie kosztów slipowania

Koszty slipowania zostały rozliczone i rozesłane drogą mailową, udostępnione na fb oraz w biurze klubu.
Przypominamy, że termin płatności za usługi dźwigowe ustalony został na 30 dni od daty usługi (stawianie/kładzenie masztu) bądź daty opublikowania rozliczenia (wodowania i slipowania). Proszę podawać nazwę jachtu i rodzaj płatności (slipowanie, maszt itp.) w tytule przelewu.

Przy okazji przypominamy o płatnościach za kładzenie masztów oraz, że stawianie/kładzenie masztu przez członków klubu kosztuje 50 zł.

Termin płatności kosztów slipowania to 26.11.2023 r., kładzenia masztów siłą rzeczy wcześniejszy.

slipowanie 2023

Pierwsze slipowanie - małych jachtów zimujących po stronie hangaru - odbędzie się 14 października (jeden dźwig).
Drugie, ostatnie, slipowanie - pozostałych jachtów - odbędzie się 21 października (dwa dźwigi).
Termin slipowania danego jachtu podyktowany jest miejscem postoju zimowego, zatem nie ma możliwości dowolnego wyboru terminu slipowania.
Plany postoju w załącznikach.

Do października armatorzy muszą podpisać sanie, ponieważ w pierwszej połowie października sanie będą rozwożone (daty zostaną wkrótce podane, w tych dniach Bosmani nie będą kłaść masztów).

Dźwigi zaczynają pracę o godz. 8:00, armatorzy i opiekunowie jachtów proszeni są o wcześniejsze przybycie. Przypominamy, że obecność armatora/opiekuna jachtu podczas slipowania jest obowiązkowa!

Przypominamy spóźnialskim o konieczności opłacenia zaległości, m.in. kosztów wodowania i nieodpracowanych godzin statutowych 2022. Slipowane będą wyłącznie jachty bez zaległości.

Zakończenie sezonu 2023

Zarząd klubu proponuje zakończenie sezonu organizowane w lokalu w dniu 18.11.2023 r. Członkowie klubu zainteresowani uczestnictwem proszeni są o zgłaszanie się do biura klubu. Więcej szczegółów wkrótce!

Regaty Przyjaźni na słodko

Osoby - te niezawodne od lat oraz te chętne, by przyłączyć się do współpracy i wesprzeć organizację Regat Przyjaźni od kuchni - serdecznie proszę o wypiekanie ciast na sobotnią biesiadę. Punktem zbiórki słodkich dzieł jest biuro klubu - wypieki dostarczać można będzie od sobotniego poranka, w razie potrzeby przed startem regat.

Wiesia (s/y Happy 20)

71 Regaty Przyjaźni

71 Regaty Przyjaźni Memoriał kpt. Jurka Madeji odbędą się 2 września 2023 r.

Zawiadomienie o Regatach w załączniku.

Po koncercie...

Koncert, koncert i po koncercie, a krzesełka trzeba wywieźć.

Jutro, w poniedziałek o godz. 12-12.30 potrzebna pomoc przy załadunku krzeseł na samochód. Przy okazji, wszystkim, którzy mi pomagali przy organizacji koncertu bardzo dziękuję!

Dorota Klecha

XXVI Damskie Regaty o Bukiet Jeziora Dąbie

Zapraszamy do udziału w regatach!
W załączeniu zawiadomienie o regatach.

Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego – filmowe przeboje

To już XXI edycja stworzonego przez Jana Waraczewskiego cyklu plenerowych koncertów Muzyka na wodzie. Tym razem dąbska przystań poniesie na swych falach największe przeboje filmowe, a do świata filmu przeniosą nas muzycy orkiestry West Side Sinfonietta.
W niezwykłej scenerii Przystani Jacht Klubu AZS w Dąbiu melomani usłyszą muzykę z filmów i seriali, m.in. „Harry Potter”, „Władca pierścieni”, „Gra o tron”, „Janosik”, czy „Noce i dnie”.
Koncert poprowadzi gościnnie Wojciech Koladyński – tekściarz, bloger, przyjaciel i wielki fan musicali i filmu.
Cykl koncertów w Jacht Klubie AZS to wyjątkowe połączenie muzyki i żeglarstwa – dwóch największych pasji Jana Waraczewskiego, skrzypka i wieloletniego koncertmistrza Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego, choć już bez swojego charyzmatycznego twórcy, brzmi co roku i na wodach dąbskiej przystani. Poprzednie edycje koncertów przyciągnęły prawdziwe tłumy. Na przystani w Dąbiu, przy scenie nad jeziorem gromadzi się rokrocznie ponad tysięczna publiczność, a niecodzienna sceneria sprawia, że każdy koncert jest wyjątkowy.
 
ARTYŚCI
West Side Sinfonietta
Paweł Maślanka - I skrzypce/koncertmistrz
Marcin Danilewski - I skrzypce/koncertmistrz
Wojciech Koladyński - prowadzenie


Tegoroczny koncert odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 21:00 na przystani Jacht Klubu AZS w Szczecinie-Dąbiu przy ul. Przestrzennej 9. Wstęp wolny.

 

Serdecznie zapraszamy!

Stałym bywalcom powtarzać nie trzeba, ale tym z Państwa, którzy zechcą po raz pierwszy skorzystać z naszego zaproszenia na koncert, chcielibyśmy podpowiedzieć:

1. Parkowanie przebiega sprawnie, ale jest nieco czasochłonne. Nie odkładaj przyjazdu na ostatnią chwilę.
2. Weź ze sobą sweter lub kurtkę: chłodne wieczory potrafią zaskoczyć, a i komary z Lubczyny lubią wpaść na koncert.
3. Prosimy śledzić prognozę pogody i w razie czego przygotować kurtki przeciwdeszczowe i peleryny, albowiem parasole chronią wprawdzie użytkownika, ale podlewają podstępnie sąsiadów. Pamiętajmy też, że parasole ograniczają widoczność osobom z tyłu.

Współorganizatorem koncertu Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego – filmowe przeboje jest Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie. Partnerami koncertu są Pomorze Zachodnie oraz Żegluga Szczecińska Turystyka i Wydarzenia. Sponsorami koncertu są Enea Operator, BOBRYK, Calbud, Calesco, Marco Marine, Marina Developer, REMONDIS, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oraz Aeroklub Szczeciński.

 

 

 

#PomorzeZachodnie

KWR - ważenie jachtów

W załączniku informacja w sprawie zasad ważenia jachtów do KWR, które odbędzie się w Marinie SEJK POGOŃ w dniach 03-04.06.2023.

Inauguracja sezonu

Tegoroczna inauguracja sezonu odbędzie się 20 maja o godzinie 12:00.
Członków klubu prosimy o wywieszenie w miarę możliwości KODFLAGU lub proporców.
Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków JK AZS.

Po bazarku

Niestety mało nas było... Termin nietrafiony? Może pogoda odstraszyła? Ale spotkanie towarzyskie (żeglarskie) udane! ???? Dziękuję tym, którzy byli. Dla reszty parę zdjęć z bazarku na fb.
Gabi s/y SHOK

rozliczenie kosztów wodowania

Koszty wodowania zostały rozliczone.
Przypominamy, że termin płatności za usługi dźwigowe ustalony został na 30 dni od daty usługi (stawianie/kładzenie masztu) bądź daty opublikowania rozliczenia (wodowania i slipowania). Proszę podawać nazwę jachtu i rodzaj płatności (wodowanie, maszt itp.) w tytule przelewu.

Przy okazji przypominamy, że stawianie/kładzenie masztu przez członków klubu kosztuje 50 zł.

XI Bazarek Żeglarski

Po długiej przerwie wymuszonej pandemią nareszcie spotykamy się na kolejnym bazarku. Tradycyjnie
przygotuję dla Was stoły, na których możecie wyłożyć swoje skarby na sprzedaż. Sprzedamy? Kupimy?
Pogadamy?
Na XI Bazarek Żeglarski zapraszam do JK AZS Szczecin w sobotę (06.05.2023r.) o godz.11.00.

GABI s/y Shok

Wiosny w sercu i za oknem

 

Radosnych i słonecznych świąt Wielkanocnych spędzonych w zdrowiu i wśród bliskich życzymy wszystkim naszym Klubowiczom i Czytelnikom.
 

 

Wodowanie 2023

UWAGA! Zmiana terminów wodowania!
 
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne (niskie temperatury) terminy wodowania zostały przesunięte o tydzień:
 
Pierwsze wodowanie - jachtów slipowanych w drugim terminie - odbędzie się 22 kwietnia (dwa dźwigi).
Drugie, ostatnie, wodowanie małych jachtów zimujących po stronie hangaru - odbędzie się 29 kwietnia (jeden dźwig).
 
Termin wodowania danego jachtu podyktowany jest miejscem postoju zimowego, zatem nie ma możliwości dowolnego wyboru terminu wodowania.

Dźwigi zaczynają pracę o godz. 8:00, armatorzy i opiekunowie jachtów proszeni są o wcześniejsze przybycie. Przypominamy, że obecność armatora/opiekuna jachtu podczas wodowania jest obowiązkowa!

Przypominamy spóźnialskim o konieczności opłacenia zaległości, m.in. kosztów slipowania, składek, opłat postojowych oraz nieodpracowanych godzin statutowych 2021 i 2022. Slipowane będą wyłącznie jachty bez zaległości.

Syndicate content  Uwaga!
Pozwalamy korzystać z naszych materiałów pod warunkiem podania ich źródła.
ZSB