Autor Wątek: Potrzebna krew - wypadek dźwigu Ciesiółki  (Przeczytany 1776 razy)

Dominika

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 317
Potrzebna krew - wypadek dźwigu Ciesiółki
« dnia: 2012-12-03, 15:48:54 »
Pewnie część z Was skojarzyła, że zeszłotygodniowy wypadek dźwigu na Gdańskiej dotknął pracownika firmy, której dźwigi gościmy na przystani kilka razy w roku.

Po wypadku na ul. Gdańskiej w Szczecinie. Bliscy operatora dźwigu proszą o krew.

28 listopada na ul. Gdańskiej w Szczecinie na mężczyznę runął dźwig. Od tego czasu jest w ciężkim stanie, jego bliscy proszą o oddawanie krwi.

Pacjent leży w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

- Wszystkich, którzy mogą prosimy o oddanie krwi dla naszego pracownika, kolegi i przyjaciela Krzysztofa, który 28 listopada tego roku uległ ciężkiemu wypadkowi podczas wypadku dźwigu przy ulicy Gdańskiej w Szczecinie - apelują bliscy mężczyzny, który wciąż jest w ciężkim stanie.

Krew można oddawać każdego dnia od godz. 7.15 do 13.15 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 80/82, przed wizytą należy skontaktować się z dr Agapow tel. 0 603 659 352 w celu ustalenia terminu i godziny .

W trakcie oddawania krwi należy zaznaczyć, że krew oddaje się z przeznaczeniem dla Krzysztofa Chabowskiego przebywającego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

- Nie ma znaczenia jaką grupę krwi oddajesz. Ważne, że możesz pomóc - podkreślają organizatorzy akcji. - Każdy, kto zechce oddać krew musi pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, być zdrowym, nie przyjmować na stałe leków być w wieku od 18 do 60 lat.

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121203/SZCZECIN/121209904