Autor Wątek: Spotkania w Tawernie  (Przeczytany 38884 razy)

Marek RoEs

• Sr. Member
Odp: BAL KARNAWAŁOWY w TAWERNIE
« Odpowiedź #75 dnia: 2010-01-28, 18:57:38 »
Oberony! Jak Wasze zdrowie? Gotowiście są odbyć sobotnie szaleństwa? Azali wygrzebaliście się z niedomóg?

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #76 dnia: 2010-01-28, 19:22:44 »
Seweryn karnie się kurował i już całkiem nieźle się miewa, ja zaś trochę jeszcze rzężę, więc odbyłam dziś przegląd okolicznościowy i okazuje się, że na łeb mi padło i nie powinnam już rzęzić. Na pocieszenie mogę sobie strzelić fotkę czarno-białą, ale wstrzymam się parę dni, może zmądrzeję i samo się naprawi.  ;D

W każdym razie wykluczam absencję!  :)

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #77 dnia: 2010-01-28, 19:39:56 »
Tak trzymać! Ale rzęzić nie jest dobrze, więc zrób coś i nie rzęż.
Potwierdzam, że nie zawsze świeci mi się "nowe".  Orientuję się, że jest nowy wpis po autorach ostatniego wpisu. Jest nowy autor ostatniego wpisu, a nie świeci "nowe". Zatem to nie jest sprawa odświeżania. Cósik nie sztymuje! "Sztymuje" to germanizm od "stimmen". "Nie sztymuje" mówiła moja Babcia (rest in peace) co znaczyło "nie pasuje, nie gra".

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #78 dnia: 2010-01-28, 19:42:26 »
To pewnie jest to ekonomiczne odświeżanie, o którym pisał onegdaj Seweryn. Też mi się to zdarza, jak kręcę się intensywnie po forum i stronie.  Trzeba pokochać. :)

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #79 dnia: 2010-01-28, 20:08:29 »
Pokochajmy więc! Cieszy mnie postanowienie o wykluczeniu absencji, niemniej nurtuje mnie myśl czarna na temat prawie egzystencjalny. Azaliż mamy się szykować, prasować, golić, myć? Czy też możemy sobie to wszystko odpuścić? Jest to ważne dla brwi głównie. Regulować, czy zostawić w spokoju?

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #80 dnia: 2010-01-28, 22:14:27 »
Potwierdzam, że nie zawsze świeci mi się "nowe".  Orientuję się, że jest nowy wpis po autorach ostatniego wpisu. Jest nowy autor ostatniego wpisu, a nie świeci "nowe". Zatem to nie jest sprawa odświeżania. Cósik nie sztymuje!

Zgadza się, jeśli widać nowego autora, to nie jest to problem odświeżania/keszowania/itp. Ja jednak po staroadminowemu odpowiem "a u mnie działa" :)  Komuś jeszcze nie działa? O szczegóły niedziałania odpytam Cię Marku face to face przy najbliższej okazji.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #81 dnia: 2010-01-29, 11:59:08 »
Z tego co się dowiedziałem to impreza w Tawernie (bal) się odbędzie. Heniu nic oficjalnie nie odwoływał. Marku przycinaj wąsy i idź do fryzjera.

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #82 dnia: 2010-01-29, 13:44:16 »
A od której balujemy? W Wydarzeniach wpisałam 19.00, ale to było "na oko"...

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #83 dnia: 2010-01-29, 14:31:40 »
Zazwyczaj była 18:00 ale jak zacznie się później to też dobrze...

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #84 dnia: 2010-01-29, 16:09:27 »
Wąsy już są przycięte. Dokonałem tego dzisiaj rano na wszelki wypadek. Do fryzjera nie pójdę z wrodzonej oszczędności. Przyjdę na bal z nieprzyciętą czupryną. Pytałem Henia. Dostał pieniądze. Wprawdzie tylko od 17 osób, ale nie odwołał sprawy.
Nie mam wody w chałupie. Na szczęście mam co pić. Ciekawym czy zgadniecie co.
Miejcie fajnie!

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #85 dnia: 2010-01-29, 16:35:19 »
Na szczęście mam co pić. Ciekawym czy zgadniecie co.

Na wszelki wypadek doradzam, byś zaniechał regulacji brwi...  ;)

Romek K

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #86 dnia: 2010-01-29, 16:41:57 »
Mareczku napewno pijesz mleko,bo co mogą pić juniorzy?A do fryzjera też niechodzę od czasu kiedy pani fryzjerka zażądała podwujnej stawki za poszukiwanie włosków

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #87 dnia: 2010-01-29, 16:43:46 »
No więc też już się stało! Na szczęście zajście miało miejsce przed ugaszeniem pragnienia, więc wszystko odbyło się nad wyraz bezpiecznie.
Grzeję się albowiem pracowałem dzisiaj wiercąc dziury w Matce Ziemi i ździebko wychłódł żem.

(Pamiętacie tego malarza Boya, który dostał takiej manii, że chciał tylko od Stefanii. Ale potem mu wychłódło, bo już była stare pudło)

Ania ( Druzgotek)

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: 2010-01-29, 18:37:09 »
Właśnie jesteśmy u Henia. Tawerna cała w zapachach potraw balowych. Rozpoczęcie balu jutro o godz. 19.00.
Pozdr.
Ania

Wiesia (Happy 20)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #89 dnia: 2010-01-29, 21:29:05 »
Henio ma świetną lodówkę :oAniu a gdzie zdjęcie ;D?