Autor Wątek: Witamy na forum JK AZS w Szczecinie! PRZECZYTAJ, NIM COŚ NAPISZESZ!  (Przeczytany 52081 razy)

Dominika

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 317
Witamy i zachęcamy do aktywności!

Pisać można bez rejestracji i zakładania konta - tak, jak na starym forum.

Namawiamy jednak do rejestracji, wcale nie jest skomplikowana, a daje więcej możliwości,
np. pozwala wysyłać prywatne wiadomości.

Przy zakładaniu konta wpisuje się NAZWĘ UŻYTKOWNIKA - to nazwa, której potem będziecie używać przy logowaniu. Lepiej wybierać krótkie, jednowyrazowe nazwy. Jak wpiszecie podwójną spację albo jedną spację na końcu, to to też będzie kawałek nazwy użytkownika i bez wpisania spacji nie da się zalogować. Jak ktoś chce, możemy mu zmienić nazwę użytkownika na prostszą - dajcie znać (przez forum albo telefonem).  :D

Nazwę wyświetlaną przy postach na forum można sobie potem wpisać wchodząc w Profil -> Ustawienia konta i tam w polu Imię nazwisko (jacht) można wpisać nazwisko, jacht, do którego mamy poczucie przynależności (niekoniecznie akt własności).  ;)

Podobnie jak dotychczas, prosimy o podawanie takich danych, aby wiadomości nie były dla innych anonimowe. Starajmy się, aby nasze forum było wolne od polityki, wulgaryzmów i personalnych pyskówek. Posty anonimowe, dotyczące polityki, zawierające wulgaryzmy i 'argumentum ad personam' mogą być kasowane bądź edytowane.

Przepraszamy za uciążliwości związane z wpisywaniem odpowiedzi na pytanie o miasto (wielkość liter nie ma znaczenia) w Weryfikacji, ale musimy się bronić przed spamującymi automatami. Po napisaniu 3 wiadomości przez zarejestrowanego użytkownika Weryfikacja się wyłącza. U użytkowników nie zarejestrowanych komputer powinien pamiętać wpisane dane, wystarczy wpisać pierwszą literę.

W razie potrzeby wątki na tematy analogiczne bądź tożsame będą łączone w jedną całość (scalane).
W miarę możliwości i gdyby wymagała tego sytuacja, wątki będą przenoszone zgodnie z podziałem tematycznym forum.
« Ostatnia zmiana: 2011-07-02, 16:30:51 wysłana przez Dominika (Oberon) »