Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ania (Druzgotek)

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
91
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-12-05, 22:31:17 »
Dominiko ! Sewerynie! Jesteście niezawodni. Dzięki za linki.

92
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-12-05, 10:56:47 »
Właśnie wróciłam ze spaceru z Hexą. Mimo, że trochę wieje i sypie, to jest całkiem przyjemnie, bo temperatura znacznie wzrosła, więc nie zrażajcie się widokiem za oknem i przybywajcie.

93
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-11, 22:29:33 »
Seweryn! Powaliłeś mnie na kolana tą analizą. Trochę mnie jednak zastanawia czy na końcówce ( schodząc po schodach) mieliśmy rzeczywiscie taką prędkość??

94
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-11, 21:52:32 »
Dzisiaj był ambitny program. Trasa przepiękna + motywacja ekipy= świetnie spędzony czas. Abstrahuję oczywiście od drugiej części wyprawy, bo w cichości ducha liczę na to,że przepyszna wołowina w sosie własnym, plus parę drinków w doborowym towarzystwie u Henia, nie zniweczyły naszych starań o pozbycie się zbędnych kalorii.
Przy okazji okazało się, że Marek (RoEs)  zna każdą ścieżkę w Puszczy i można za nim chodzić z zamkniętymi oczami. Seweryn rozpracowuje naszą trasę naukowo i pewnie możemy się wkrótce spodziewać jakiejś analizy. Myślę więc, że ta zima będzie pełna niespodzianek i będziemy żałować, że tak szybko
minęła.

95
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-10, 14:38:13 »
Jeszcze jedna uwaga. Długość kijka powinna być dostosowana do wzrostu użytkownika, a liczy się to mnożąc wzrost przez 0,68,
potem zaokrągla , bo są one produkowane co 5 cm.
Ja kupowałam swoje w sklepie sportowym i przy moim wzroście 167 cm wyliczyli mi, że kijek dla mnie powinien mieć 110 cm.

96
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-09, 20:35:48 »
Norku! Ponieważ nasza grupa dopiero się formuje, nie wiemy jeszcze kto chce chodzić, kto ma ochotę pojawić się w czwartek, to może na razie nie mieszajmy. Spotkajmy się nad Szmaragdowym i ustalmy wspólnie gdzie, kiedy o której godzinie będziemy chodzić.

97
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-08, 21:58:18 »
Marku ! Myślę ,że w czwartek spotkamy się jeszcze nad Szmaragdowym, ale kolejne spotkania mogą odbywać się w innych atrakcyjnych miejscach.Może  w jakąś słoneczną niedzielę wylądujemy wspólnie nad morzem ? Na razie zachęcam wszystkich do zainwestowania w kijki, bo wszystkie miejsca, które mnie dzisiaj bolą świadczą o wyższości chodzenia z kijkami nad spacerem z psem lub grabieniem liści.
Kusza ! Wracaj do Szczecina, bo Ci porwiemy Madzię w leśne ostępy!!

98
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-08, 11:21:48 »
Po wczorajszym spacerze z kijkami bolą mnie całe plecy. To dowód na to,że warto się ruszyć z domu. Tym bardziej, że nasza Puszcza jest piękna,  a ścieżki dobrze przygotowane. Przy okazji pośmiałyśmy się i pogadałyśmy.
Teraz szukam chętnych na czwartek. Godzina do ustalenia. Może 14 00, żeby zakończyć spotkaniem i herbatką u Henia ?

99
Imprezy i spotkania / NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-02, 17:38:25 »
W najbliższą niedzielę o godz. 11- tej  rozpoczynamy spacery po Puszczy Bukowej. Z kijkami lub ( na początek)  bez, spróbujemy powalczyć o dobrą kondycję.
Spotykamy się na parkingu przy Jez. Szmaragdowym.
Wcześniej warto zajrzeć na jedną ze stron poświęconych tej dyscyplinie np. www.nordic.walking.na7.pl
Miło nam będzie jeżeli pojawi się ktoś kto ma już doświadczenie w chodzeniu z kijkami i potrafi udzielić paru dobrych rad.

100
Myślę, że to ja pierwsza dotarłam do domu :) :) :), więc jako pierwsza pogratuluję Grażynce za zorganizowanie tego wspaniałego wieczoru ( nie wspominając o mistrzach, którzy serwowali niezwykle kaloryczne i przepyszne smakołyki plus procenty zjawiające się jak na Halloween przystało znikąd).
Wróżby przy tajemniczym stoliku uzmysłowiły mi, że karty nie kłamią. Co ma być to będzie, najważniejsze to nie przejmować się pierdołkami, kochać życie i otaczający nas świat, a cała reszta to po prostu PIKUŚ  ;D ;D ;D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p_zb0p-sNTk[/youtube]

101
Imprezy i spotkania / Odp: OGNISKO ZAKOŃCZENIA SEZONU !!!!!
« dnia: 2010-10-11, 00:21:45 »
Po ostatnim poście Romka, nie mam wątpliwości, że ognisko zakończenia sezonu było niezwykle udane. Żałuję, że nie było mnie z Wami, chociaż chyba trochę
kłamię, że żałuję, bo byłam u mojej MAMUNI, która ma już 90 lat i jest najukochańszą osobą na świecie. To co mnie lekko wnerwia, to fakt, że ciasto bezowe Danusi zostało zżarte ( w większości)  przez zawziętych zwolenników diety Dukana (Duncana, czy proteinowej, licho wie?), a mnie przy tym nie było.
Wszystkie niezwykłe klubowe wydarzenia z tych ostatnich dni tygodnia dotarły do mnie przysłowiowym " lotem błyskawicy" , ale kamień z serca, kiedy okazało się, że miały pomyślny finał.
"Krewetkom" naszym kochanym współczuję bardzo, ale myślę,że na kolejnym spotkaniu na kei, wśród przyjaciół, kpiarzy i szyderców znajdą dystans do zaistniałej sytuacji.
Wszystkich chętnych do obejrzenia niezwykłego spektaklu jesiennych przelotów żurawi zapraszam na wspólną wyprawę.Wyjazd z Klubu poniedziałek o godz. 16.30 do Gartz. Powrót ok. godz. 19-tej.

102
Imprezy i spotkania / Odp: 60 Regaty Przyjaźni
« dnia: 2010-09-05, 21:20:24 »
Andrzej! :o Taka szybka to ja nie jestem. Z dzisiejszych regat fotki wstawię dopiero jutro  ( a oglądałeś zapewne Unity Line ).
Pozdrawiam
Ania

103
Regatowo / Regaty samotników
« dnia: 2010-08-17, 20:49:04 »
Polecam stronę www.portalżeglarski.pl  gdzie można oglądać pozycje naszych samotników. Aktualnie prowadzi "Hals" przed "Antidotum", "Karfim" i "Harrym".
To jak na razie zdecydowana czołówka regat.

104
Regaty Unity Line od lat są imprezą organizowaną dla jachtów morskich. Nie wiem czy ktoś z piszących tutaj poświęcił kiedykolwiek
rok swojego czasu na zorganizowanie jakichkolwiek regat. Przy tak dużej imprezie zawsze istnieje możliwość popełnienia jakiegoś błędu.
Ponieważ wypowiada się tu wielu żeglarzy regatowych chciałabym zadać parę pytań:
- jaka jest definicja jachtu morskiego i jakie wyposażenie powinien posiadać ?
- czy jacht morski powinien spełniać wymogi stateczności ?
- czy dozwolone jest w żeglarstwie morskim balastowanie poza obrębem relingu ?
- czy na dużych  imprezach regatowych przyjęte jest żeby jacht mieczowy startował razem z balastowymi ? ( jeżeli nie jest to grupa open)

Pozdrawiam
Ania

105
Widzę, że emocje tu dzisiaj większe niż w Warszawie przed Pałacem, ale poziom dyskusji nie odbiega zbytnio od tamtejszej.
Może by tak coś konstruktywnego Koleżanki i Koledzy, bo niełatwa jest u nas rola organizatora regat przy tak dużej różnorodności typów jachtów.
Rozumiem załogę Tomahawka, że chciałaby zaprezentować swój kunszt żeglarski oraz możliwości sprzętu, ale ściganie się z Hansami, Bavariami itp.  uważam
za nieporozumienie.
Zapraszam więc na 60-te Regaty Przyjaźni, na których będzie również grupa OPEN, a w sobotni wieczór na dyskusje przy kufelku piwa i dobrej muzyce, co mam nadzieję zaowocuje jakimiś dobrymi rozwiązaniami na przyszłość.

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12