Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ania (Druzgotek)

Strony: [1] 2 3 ... 12
1
Ogłoszenia / Odp: miejsce postojowe w AZS
« dnia: 2017-04-24, 00:36:54 »
Miejsca postojowe przydziela Zarząd Klubu i to wyłącznie członkom Klubu.

2
O wszystkim i o niczym / Podlewamy drzewka
« dnia: 2015-08-17, 23:26:20 »
Wszystkich opiekunów drzewek klubowych prosimy o podlewanie przez najbliższy okres, chyba że przyjdzie jakaś ulewa. Berberysy koło drzewek, też już cierpią z powodu suszy. Nie pozwólmy żeby się zmarnowały. :(

3
Imprezy i spotkania / Spotkanie
« dnia: 2015-01-29, 15:41:02 »
Heniu Widera zaprasza na spotkanie w tawernie w sobotę o godz. 17-tej.

4
Zachęceni dzisiejszą udaną wyprawą postanowiliśmy spotkać się już we wtorek. Zbiórka o godz 12-tej w klubie. Czas ok. 2-3 godzin.
Zapraszamy sedecznie

5
W najbliższą niedzielę spotykamy się o godz. 12-tej w klubie i ruszamy wspólnie do Puszczy Bukowej. Obecność klubowiczów obowiązkowa  ;)

6
O wszystkim i o niczym / Odp: Niedługo wodowanie...
« dnia: 2014-12-25, 00:14:13 »
Ja również dołączam się do tych świąteczno-noworocznych życzeń (tym razem z rodzinnej, bezdeszczowej i przepięknej Ziemi Lubuskiej). Do maja mi jednak nie spieszno,bo nie mam zamiaru starzeć się w tak kosmicznym tempie. W zamian proponuję wykorzystać nadchodzące miesiące na podbudowanie kondycji  w Puszczy Bukowej, spotkania przy kominku i morskie opowieści z (jeszcze) tegorocznych rejsów.

7
Imprezy i spotkania / Boot und Fun Berlin
« dnia: 2014-11-25, 19:50:51 »
 Targi zaczynają się już juto o 18-tej i potrwją do niedzieli 30.11.14. Zapraszamy  na nasze stoisko - Hala 25/05.
Pozdrawiamy
AST SAILS TEAM
Ania S Tadeuszem  ;)

8
Rejsy Klubowe / Odp: Oberony w drodze do domu
« dnia: 2014-09-15, 16:13:43 »
 Pomyślnych wiatrów i niezapomnianego pierwszego rejsu.

9
Rejsy Klubowe / Odp: Voyager
« dnia: 2014-08-04, 15:03:34 »
Niezłe macie tempo. Życzę Wam super pogody i wspaniałych przeżyć w norweskich klimatach. Unikajcie burz, bo u nas wczorajsza  przewróciła kolejną  brzozę
( bliżej Przestrzennej), porwała stary namiot i zerwała cztery jachty z boi. Straty na szczęście nieduże.
Pozdrawiam
Ania

10
O wszystkim i o niczym / "BABOŁAP"
« dnia: 2014-04-26, 22:17:10 »
Po około czterdziestu latach ( albo i więcej) , my, ogrodniczki klubowe ( Halinka, Danusia, Gabrysia, Wiesia i Ania - reszta nieobecnych jest usprawiedliwiona) zagospodarowałyśmy w końcu krąg wokół "babołapa". To oczywiście dzięki naszej pracy, ale również dzięki WAM WSZYSTKIM , którzy dołożyliście swoją cegiełkę na zakup roślin. Panów oszczędziłyśmy. Patrząc jak uwijają się przy przygotowaniach jachtów do sezonu, nie miałyśmy sumienia zmuszać ich do prac ziemnych . Jednak jeżeli ktoś nie miał szansy dołożenia się do naszej akcji uatrakcyjnienia przestrzeni klubowej, a chciałby w niej uczestniczyć , to zapraszamy serdecznie. AKCJA TRWA .

11
http://www.bz-berlin.de/aktuell/berlin/werft-sprecher-es-war-brandstiftung-article1821359.html
Prawdopodobnie było to podpalenie, jednak warto obejrzeć ku przestrodze. Straty będą dopiero szacowane, jednak wstępnie mówi się o już 14 milionach euro.

12
O wszystkim i o niczym / Odp: Aleksander Doba
« dnia: 2014-01-31, 11:15:02 »
Arogancja z jaką pojawił się na forum Rezydent też mi się nie spodobała, bo nie o wymianę poglądów tu chodziło, tylko o pokazanie swojej wielkości.
My Klubowicze spotykamy się bardzo często, dzwonimy do siebie, lubimy się i mamy wiele okazji do dyskusji i wymiany poglądów bez używania do tego celu
forum.
Jeżeli jednak chodzi o Olka. W trakcie pierwszej wyprawy było spotkanie w tawernie, na którym to Andrzej Armiński pokazywał zdjęcia z budowy kajaka, wyjaśniał jego konstrukcję i opowiadał o wyposażeniu. Po wyprawie było wiele spotkań z samym Olkiem,  między innymi na  " Włóczykiju" , gdzie każdy mógł uzyskać wszystkie informacje na temat rejsu.
Wątpliwości Rezydenta : dlaczego jeszcze raz płynie, dlaczego sam itd. może rozwiać tylko sam bohater wydarzenia, a  nam pozostaje tylko trzymać kciuki.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Ania

13
O wszystkim i o niczym / Pozdrowienia z Berlina
« dnia: 2013-12-20, 12:49:31 »
W dniu dzisiejszym odebrałam telefon od Państwa Ladevik (s/y Swallow ) z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami świątecznymi dla wszystkich członków klubu.
Państwo Ladevik prosili mnie też bardzo o przekazanie podziękowań wszystkim klubowiczom, którzy brali udział w "akcji ratowniczej ".
Pan Ladevik jest już w domu po operacji kręgosłupa i znowu może chodzić. W klubie zamierzają pojawić się na wiosnę. 

14
Woda nie dotarła zbyt daleko, bo przy hali nie przekroczyła górnego progu kei, a teraz już spokojnie opada. Mamy szczęście, bo jak donosi Edlef, to na początku tyle wody wypompowało, że zastanawiał się czy nie przejść Zalewu  w poprzek na piechotę.
Pozdrawiam
Ania

15
Xawery powoli nas opuszcza, a w klubie wszystko w porządku. Nie ma strat. Plandeki ( o dziwo) trzymają się nieźle. Bosman Zenek popoprawiał te , które zaczynały fruwać, więc możecie być spokojni. Żadnych połamanych drzew i gałęzi . Na " Balcie " słabo zamocowane maszty kiwają się niebezpiecznie, gdzieniegdzie
fruwają linki i fały, ale jak na taki sztorm jest wyjątkowo dobrze. Na razie stan wody jest dosyć niski, no i niech tak pozostanie.
Pozdrawiam
Ania

Strony: [1] 2 3 ... 12