Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - magda

Strony: [1]
1
Imprezy i spotkania / Odp: NORDIC WALKING - sekcja JK AZS
« dnia: 2010-11-10, 08:45:32 »
Wybór kijów jest przeogromny. Ceny są przystępne. Rok temu za kije trzeba było dać około 70 złotych. Teraz są po dwadzieścia kilka. W każdym supermarkecie jest tego mnóstwo. A wyższość chodzenia z kijami jest oczywista. W ruch wprawia się również górne partie ciała. Ja nawet czasami dodatkowo wykonuję "ruchy poboczne", które zmuszają do pracy mięśnie pozostałe. Ktoś powiedział: Ja tam nie muszę się jeszcze podpierać. Zupełnie nie o to w tym wszystkim chodzi. Kupujcie kije i chodźcie.Rekomenduję Puszczę Goleniowską. Oprócz ruchu wspaniałe inhalacje sosnowe. Wprawdzie wysiłek fizyczny mniejszy, bo płasko, ale za to sucho i pachnąco.

Niestety większość kijów dostępnych w "tanich" sklepach to kije trekingowe, nie sprawdzają się niestety w Nordic Walking'u (jeśli ktoś chce technicznie chodzić). technika nordic wymaga puszczenia kija w ostatniej fazie wyprostu ramienia, kijek powinien wówczas "trzymać" się dłoni, co zapewnia pasek na kciuk. niestety wiele kijów ma paski takie jak w kijkach narciarskich co się nie sprawdza...
pozdrawiam
Kusza

2
Rejsy Klubowe / Odp: rejs Alandy 2010
« dnia: 2010-09-05, 20:04:13 »
pozostaje mi mieć nadzieję na spotkanie, może na Alandach... :)
pozdrawiam
Michał "Kusza" Kuszewski

3
Rejsy Klubowe / Odp: rejs Alandy 2010
« dnia: 2010-08-30, 00:19:21 »
Ech, przyjemnie czytać takie miłe rzeczy o sobie...jednak bez Swojego Kapitana "Dzielna Młoda Żona" (hehe) daleko by nie dopłynęła...
A było warto.

4
Imprezy i spotkania / Odp: Recital fletowy
« dnia: 2010-06-15, 22:23:33 »
witam, jestem pod takim wrażeniem, że aż postanowiłam zarejestrować się na forum...
Dziękuję Wam bardzo za tak profesjonalną reklamę mojego występu i już we własnym imieniu gorąco wszystkich zapraszam! nie będzie długi  ;)
Magda

Strony: [1]