Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Radek

Strony: [1]
1
Witam wszystkich.Jestem z całego serca z chłopakami z Tomahawka.Przerabiałem to 3 sezony wcześniej na łódeczce klasy 500 Speedy.Ścigałem się z powodzeniem z takim jachtem jak Sokrates,braliśmy z żoną udział w Regatach Turystycznych 2008 i pojawił się Pana Sosnowski z jachtu Sowa.To tacy jak on napuszczają organizatora,a ten naciska na sędziego,że łódka,w moim przypadku,za krótka i za szybka itp.i najlepiej wywalić ją z regat.Panie Sosnowski i jego bliżniacy ocknijcie się i zacznijcie być żeglarzami,bo na tę chwilę  uprawiacie żyglarstwo.

2
Ogłoszenia / Odp: ogrzewanie
« dnia: 2010-06-28, 19:28:07 »
Dziękuję za zainteresowanie moim ogrzewaniem,żałuję,że nie nie zdążyłem przeczytać odp. w czwartek.Byłem u Was na koncercie i przy okazji na regatach.Mogłem,to wykorzystać,ale trudno.W moim ogrzewaniu prawdopodobnie padła pompka,bo nie zaciąga paliwa,napęd mimośrodowy działa,tłoczek przesuwa się.a paliwa nie ciągnie.

3
Ogłoszenia / ogrzewanie
« dnia: 2010-06-23, 12:12:02 »
Witam,czy możecie mi  pomóc w uruchomieniu ogrzewania na naftę Thermo 1700?

Strony: [1]