Forum JK AZS

Forum JK AZS => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: Łukasz Gruszka w 2011-07-22, 08:27:50

Tytuł: Rejs nurkowy dookoła Korsyki - LAST MINUTE !!!
Wiadomość wysłana przez: Łukasz Gruszka w 2011-07-22, 08:27:50
Uwaga: Oferta LAST MINUTE !!!
Ze względów zdrowotnych z rejsu musiał zrezygnować jeden uczestnik.
Na jego miejsce poszukuje chętnej osoby. Ze względu na bliski termin wyjazdu (ruszamy 5 sierpnia ze Szczecina) cena zostaje obniżona o 1000 pln (osoba która zrezygnowała dopłaca tą kwotę), czyli teraz wynosi 3600 pln + 550 dojazd w obie strony co jest niebywałą okazją !!!

Poniżej oryginalna treść wiadomości, którą wysyłałem do znajomych organizując ten rejs. Zainteresowanych proszę o pilny kontakt pod nr 601 65 70 65 lub lgruszka@op.pl.

OFERTA:
W tym roku, w terminie 6 – 20 sierpnia (2 tygodnie) organizuje rejs nurkowy dookoła Korsyki. Całe przedsięwzięcie organizuje na zasadach non profit, jest to oferta prywatna kierowana w zasadzie tylko dla moich znajomych. Nie czerpie z tego korzyści finansowych, dlatego też, biorąc pod uwagę kondensację atrakcji i w zasadzie niespotykaną w komercyjnych wersjach ofertę, cena jest bardzo atrakcyjna. Całkowity koszt szacuje na kwotę 4600 pln na osobę. Do tej kwoty należy doliczyć dojazd na miejsce ok. 550 pln, reszta w cenie.
Rejs rozpoczyna się we Włoszech, odwiedzamy włoską wyspę Elaba i dalej płyniemy wokół Francuskiej wyspy Korsyka. Po 2 tygodniach kończymy we włoskiej marinie Scarlino.

Krótko na temat samego wyjazdu: w tym czasie naszym domem i środkiem transportu będzie świetnie wyposażony, 8 osobowy jacht Bavaria 39 Cruiser (12,14 m). Do naszej dyspozycji poza wygodnymi kabinami dwuosobowymi jest w pełni wyposażona kuchnia oraz 2 toalety z prysznicem i ciepłą wodą. Jacht prowadzę ja, posiadam uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i Morskiego Sternika Motorowodnego oraz Radiooperatora SRC. Dla zainteresowanych szkolenie praktyczne gwarantowane :)
Głównym założeniem rejsu, poza żeglarską przygodą, jest uczestnictwo całej załogi w szkoleniu nurkowym i zdobycie pierwszego stopnia PADI OWD (dla posiadaczy pierwszego stopnia możliwość zrobienia uprawnień drugiego stopnia Advanced OWD), uprawniającego do rekreacyjnych nurkowań na głębokość do 18 m. Nurkować będziemy prawdopodobnie w dwóch grupach, jedno nurkowanie dziennie ok. 45 – 60 min. W rejonie Elby i Korsyki są wyjątkowo dobre warunki do uprawiania tego sportu – zatopione wraki, przejrzysta i ciepła woda (ok. 28° C powierzchnia, ok. 18°-19° C na głębokości 30 m). PADI OWD wymaga zrobienia min. 5 nurkowań. Kurs OWD będzie obejmował część teoretyczną i praktyczną. Potrwa 4 - 5 dni i zakończy się egzaminem teoretycznym i zaliczeniem wszystkich ćwiczonych umiejętności. Chętni mogą tych nurkowań zrobić więcej, jeżeli czas i siły na to pozwolą. Możliwe będzie również nurkowanie nocne (niezły czad :)). Egzamin planowany jest pod koniec pierwszego tygodnia. W cenie rejsu mamy zagwarantowany dostęp do sprzętu nurkowego i opieki instruktorki również w drugim tygodniu wypadu. Drugi tydzień to „typowe” safari nurkowe na wrakach statków i samolotów pod okiem doświadczonego instruktora. No i oczywiście zwiedzanie, tego nie zabraknie na pewno.
Tyle w skrócie. Planuje jeszcze inne atrakcje, ale o tym opowiem potencjalnie zainteresowanym.
Jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany ofertą proszę o info.

Pozdrawiam,
Łukasz
Tytuł: Odp: Rejs nurkowy dookoła Korsyki - LAST MINUTE !!!
Wiadomość wysłana przez: Gość w 2011-07-22, 22:02:59
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w szukaniu "Jeleni" ...

 8)
Tytuł: Odp: Rejs nurkowy dookoła Korsyki - LAST MINUTE !!!
Wiadomość wysłana przez: Gość w 2011-07-22, 22:08:49
Ach ta przekorność ...

http://www.divepoint.pl/ (http://www.divepoint.pl/)

Pozdrawiam

 8)
Tytuł: Odp: Rejs nurkowy dookoła Korsyki - LAST MINUTE !!!
Wiadomość wysłana przez: Łukasz Gruszka w 2011-07-23, 08:52:54
Kolego lub koleżanko, jeżeli decydujesz się na nieprzychylny komentarz na forum JK AZS mógłbyś chociaż mieć cywilną odwagę przedstawić się. To nie portal typu NK. Ja się tego nie obawiam, przedstawiłem się z imienia i nazwiska i za swoją ofertę oraz za uczciwe podejście do tematu ręczę swoją osobą. Jeżeli masz co do tego jakieś wątpliwości zapraszam do bezpośredniej rozmowy, jetem pewien że przekonam, Cię że nie szukam "jeleni".
Powinieneś się wstydzić. Najpierw coś zorganizuj, włóż w to swoje pieniądze a potem komentuj "nieudolne" poszukiwania załogi w ostatniej chwili. Ciekaw jestem jak by to skomentował kolega, który teraz leży w łóżku z przetrąconym kręgosłupem i to właśnie o jego miejscu na rejsie "dla jeleni" dyskutujemy...
Pozdrawiam,
Łukasz Gruszka