Muzyka na Wodzie 2010

W sobotni wieczór, 26.06.2010 r. na przystani jachtowej JK AZS przy ul. Przestrzennej 9 odbył się (po raz ósmy!) koncert Muzyka na wodzie.
Zagrali Filharmonicy Szczecińscy pod batutą Jana Waraczewskiego. Wystąpiły znakomite solistki Gliwickiego Teatru Muzycznego: Anita Maszczyk oraz Wioletta Białk. Czytaj dalej...

Nie zawiodła publiczność, jak zwykle mieliśmy przyjemność gościć wielu melomanów i żeglarzy. Pogoda dopisała, choć ciepłe ubranie i repelent warto było mieć ze sobą,
Repertuar był doskonały, konferansjerka Jana Waraczewskiego jak zawsze profesjonalna. Solistki dały popis umiejętności wokalnych i aktorskich. Humory dopisywały wszystkim artystom i myślę, że także widzom. Muzycy grali z werwą, czasem łapiąc swoje i cudze partytury, bowiem wiatr trochę figlował. To był wspaniały koncert!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu, a szczególnie naszemu Maestro. Jesteśmy zobowiązani także naszym widzom, bowiem to im zawdzięczamy przyjemność i sens organizowania naszych (mam nadzieję, że Maestro wybaczy tę poufałą więź z przedsięwzięciem) koncertów. Do zobaczenia za rok!
W galerii można obejrzeć zdjęcia Iwony Sielczak oraz poniżej krótką relację filmową Norberta.
(tekst: Dominika)