Serdecznie witamy na nowej stronie!

Prosimy o trochę cierpliwości i wyrozumiałość, przeprowadzka wciąż trwa. Strona jest nadal modyfikowana i poprawiana.

Zarówno menu główne, jak i boczne zapewne będą jeszcze ewoluowały - tak, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klubowiczów. Wybrane treści sukcesywnie przenoszone są ze starej strony do nowej. Pozostałe będą dostępne poprzez link Stara Strona znajdujący się w menu głównym. Powrót na stronę główną poprzez kliknięcie w zakładkę Strona główna oraz duże logo strony (na samej górze).

Głównym celem przyświecającym migracji na nowy system było umożliwienie administrowania stroną wiekszej liczbie osób, dotychczas prawie wszystkim mógł zajmować się wyłącznie Norek i był tym mocno obciążony.

Nowy system ma bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o tworzenie nowych funkcjonalności. Zdajemy obie sprawę, że przesadne ich wykorzystanie spowoduje, że strona stanie się przeładowana niepotrzebnymi gadżetami i przez to niewygodna lub wręcz odstraszająca. Dołożyliśmy starań, aby strona była czytelna i przejrzysta - tak, aby użytkownicy mogli łatwo się do niej przekonać, mimo znacznej zmiany wyglądu względem poprzedniczki.

Do tej notatki można dodawać komentarze bez rejestrowania się w systemie. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag dotyczących nowej strony poprzez dyskusje na forum. Link do forum znajduje się w menu głównym.

Dla zainteresowanych parę wiadomości technicznych:

  • nowa strona WWW pracuje pod systemem zarządzania treścią o nazwie Drupal
  • galeria i forum są realizowane na osobnych systemach; chodziło nam o wybranie najlepszego narzędzia dla każdego zadania