Autor Wątek: Targi Wiatr i Woda Warszawa marzec 2010  (Przeczytany 1778 razy)

Józef Chata II

• Newbie
  • *
Targi Wiatr i Woda Warszawa marzec 2010
« dnia: 2010-03-14, 20:36:07 »
...Zwiedziłem dzisiaj te polskie motorowodne-wędkarsko-czrterowo-nurkowo-żeglarskie Targi. Żadnych rewelacji . O wojnie ustawodawczej nikt nie wspomina- może wczoraj mówili / nie wiem. Motorówki i jachty od 22000 do 1.5 mln. Jacht nowy np dla Henia - Tango 30 - w wykonaniu morskim ( usprzętowienie b. ubogie ) cena około 250000,- Dużo elektroniki i sztormiaków . Piszę to już czwarty raz i za każdym razem wybija , że objętość za duża a do galerii zwykły śmiertelnik dostępu nie ma, więc pokazuję tylko cztery zdjęcia ....pozdrowienia ze śnieżnej Warszawy ( cały dzień padał śnieg ) ...JózefChata

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: Targi Wiatr i Woda Warszawa marzec 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-14, 20:43:43 »
Ale na widok hostessy ręka Ci zadrżała... nie mogłeś ze statywu? zdjęcia jak byś do 640 w poziomie zmniejszył to weszło by więcej. Jak są fajne to prześlij mailem na mnie lub Dominikę a wsadzi gdzie trzeba... ;) ;) ;)

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-14, 20:49:41 »
Zdjęcia do galerii też trzeba zmniejszać.  :D
Na forum możesz dać więcej zdjęć w kilku postach. Choć zważywszy na obecność Kulińskiego i hostessy oraz opis Targów, widzę, że gwóźdź programu już się zmieścił.  ;)

Józef Chata II

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-03-15, 11:14:34 »
...masz rację Dominiko, gwoździe się zmieściły - rano w Warszawie paraliż(okolo 20cm śniegu), spóżniłem się tak jak wszyscy prawie godzinę(korki). Myślę, że to już "ostatki".......... pozdrawiam JPChata.