Ankieta

Marzanna 2010 powinna być:

ekologiczna (łatwopalna)
10 (32.3%)
tekstylna (sukienka to podstawa)
0 (0%)
mafijna (betonowe buciki)
6 (19.4%)
posągowa (kamienny łeb)
2 (6.5%)
każda będzie dobra, skoro Wiesia robi!
13 (41.9%)

Głosów w sumie: 23

Autor Wątek: MARZANNA  (Przeczytany 15542 razy)

Wiesia (Happy 20)

• Newbie
  • *
Odp: MARZANNA
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-03-15, 19:58:09 »
Dominiko,Marzanna prawie gotowa!

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-03-15, 22:21:17 »
Wow, wiosna musi przyjść, nie może zlekceważyć takiego pospolitego ruszenia!  ;D

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-03-15, 23:05:49 »
Ale jak będzie fajna laska ta Marzanna to ja nie będę miał sumienia zrobić jej krzywdę... :) :) :)
Wiesiu postaraj się aby była obrzydliwa jak nie wypompowane szambo.
Zrobimy czarną listę tych co nie przyjdą bo jak lato będzie kiepskie to ich wina.

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-03-16, 14:55:28 »
Witojcie!
Ludzie! Jestem cały w stresie. Nie wiem na czym polega moje zadanie. Jeśli zapis rozumieć dosłownie, to ja nie mam co robić. Menu piwne jest uniwersalne i przygotowane na wszelkie możliwe okazje. Warka Strong i Lech Premium (już nie Zielony Bosman! zauważyliście?). Wszelkie modyfikacje i odstępstwa są dopuszczalne. Pozwu do sądu nie będzie. Ja myślę, że piwo stanowić będzie jakieś preludium. Powiedzmy: będzie grą wstępną. Rozwój dalszych wypadków jest tajemnicą nieodgadnioną. Dopiero nazajutrz dowiemy się czy danie zasadnicze było odpowiednie. A nazajutrz czeka nas poważna sprawa. Wybór odpowiedzialnych ludzi na walne zebranie i zaopatrzenie ich w oręż w postaci wytyczonej linii. Całkiem jak za dawnych czasów.
Miejcie fajnie!

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-03-16, 15:51:56 »
Zatem zaopatrzę się w WARKA STRONG bo inaczej będę patrzył jak ty pijesz coś lepszego niż ja. Asia jeszcze nie bardzo wie co przygotować ale wierzę w jej pomysły. :) :) :)

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-03-16, 16:21:53 »
Danusia wprawdzie pisała, że liczy na panie w sprawie wypieków. Nie chciałbym się podszywać, ale postanowiłem onegdaj, że też upiekę (Asia świadkiem). Oczywiście drożdżowe, bo tylko to umiem. Zanosi się zatem na wszelką obfitość. Trudno zgadnąć czym i kiedy to się skończy. Bądźmy dobrej myśli. Tu muszę dodać, że jestem na odwyku od słodyczy. Poproszę o dyspensę na ten jeden wieczór.

Łaga Czigi (Corsa)

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-03-16, 23:19:42 »
jeśli mogę tak wtrącić to grill będzie na chodzie bo w piątek robię urodziny, więc rożen będzie gotowy do działania :) pozdrawiam

Łaga Czigi (Corsa)

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-03-16, 23:25:27 »
zapomniałbym. czy ewentualnie interesują Państwa rozstawione ławy i parasole ?
bez sensu by było robić podwójną robotę skoro później Byście korzystali :)

Łaga Czigi (Corsa)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 2010-03-16, 23:36:29 »
aaa i jeszcze jedno :)
proszę się nie bać, sajgonu jak po stadzie zdziczałych bizonów nie będzie :))

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-03-17, 07:24:22 »
Nie mamy nic przeciwko zostawionym stołom. Jak wam starczy sił to możecie w sobotę zrobić ripleja i zasilić szeregi oprawców Marzanny.
...tak na marginesie...jak ty się zwracasz do kolegów klubowych? jaśnie państwo to w pałacu...na kursie nie mówili co w tym środowisku nie ma "panów"...  ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: 2010-03-17, 11:10:28 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #25 dnia: 2010-03-17, 11:12:32 »
proszę się nie bać, sajgonu jak po stadzie zdziczałych bizonów nie będzie :))

My tam nie bojaźliwi, a i o bizonowatość nikogo nie podejrzewamy.  ;)

Jak wam starczy sił to możecie w sobotę zrobić ripleja i zasilić szeregi oprawców Marzanny.

Otóż to, zwłaszcza, że gdyby Marzanna okazała się urodziwa,
Norek będzie próbował ją ratować, więc potrzebne będą specjalne posiłki!  ;D

Aaa, skoro grill będzie na chodzie, to kupię worek brykietu, znaczy, możecie przybywać nie tylko z kiełbasami.
« Ostatnia zmiana: 2010-03-18, 09:14:34 wysłana przez Dominika (Oberon) »

Asia (Whisky)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 2010-03-18, 14:28:07 »
Witamy wszystkich
wróciliśmy cali i zdrowi po narciarskim szaleństwie szczególnie dwóch malców, którzy wytrwale uczyli się tej sztuki pod okiem instruktora. Stawiamy się w sobotę zgodnie z zapowiedzią Dominiki z babeczkami
pozdrawiam wszystkich  :)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #27 dnia: 2010-03-19, 11:47:28 »
Już od tej chwili odczyniajcie czary aby jutro nie za mocno padało a najlepiej jak by w ogóle.  Wierzę w Willego i Maćka, że potrafią rozniecić ogień w każdych warunkach ale lepiej żeby na łeb nic nie kapało. Jak będą chętni w liczbie minimum 6 dusz to możemy rozstawić namiot. Co prawda trawka jeszcze nie odbiła i lepiej je nie zasłaniać przed promykami słoneczka. W razie jakiś trudności podpalimy Henia w Tawernie. ;) ;) ;)

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #28 dnia: 2010-03-19, 18:06:12 »
ICM rzecze, jako padać ma do 13-tej. Potem (po przerwie) ma już tylko popadywać. Zobaczymy. Ja myślę, że byle zleja nie wygoni nas zbyt wcześnie. W odwodzie zawsze mamy Tawernę. Pamiętacie może tę straszną ulewę przed 50-tką Leifa? A potem wszystko by7ło dobrze, a nawet bardzo dobrze.
Do zobaczyska! :-*

Marzanna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 2010-03-19, 21:34:01 »
Skoro macie mnie jutro utopić, to może w końcu dowiem się, o której to będzie godzinie!!!