Autor Wątek: Jak to dawno temu było...  (Przeczytany 2366 razy)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Jak to dawno temu było...
« dnia: 2010-02-23, 17:59:02 »
Szperając po naszych archiwach natknąłem się na wspomnienie naszego forumowicza Izydora Węcławowicza (izywec) opisującego swoje pierwsze lata w naszym klubie. Aby nie szukać po zakamarkach strony przygotowałem link do tego krótkiego opowiadanka. Być może dla nowych klubowiczów to zapomniana przeszłość ale ja miałem tą przyjemność znać osobiście wiele opisywanych osób.
Tu należy kliknąć...
« Ostatnia zmiana: 2010-02-24, 12:36:09 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
Odp: Jak to dawno temu było...
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-02-24, 12:13:56 »
Znakomity tekst. Już dawno na niego trafiłem i przeczytałem z zapartym tchem. Mam plan aby te stare teksty (jest ich tam więcej) przenieść na nową stronę i bardziej wyeksponować, bo moim zdaniem mogą mieć dużą wartość dla nowych.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-02-24, 12:22:38 »
Muszę pomęczyć Marka Hermacha...obiecał napisać relację z rejsu atlantyckiego naszym GAUDEAMUSEM. Przeżyli w tym rejsie mrożące krew w żyłach zdarzenia. Na razie odsłuchałem jedynie Jego ustny przekaz ale miejmy nadzieję, że w końcu przeleje to na "papier".
« Ostatnia zmiana: 2010-02-24, 12:29:59 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Marek "Kiwi"

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-02-24, 18:16:47 »
Pomecz Romka Kislowskiego, masz Go czesciej pod reka :)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-02-24, 19:24:51 »
Łatwo powiedzieć ale jak go zmusić do pisania, on chyba alergicznie nie cierpi długopisu. Może coś na komputerze wyskrobie.
Marku (Kivi) jak byś mógł te ogonki wstawiać to płynniej szło by czytanie... ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: 2010-02-24, 19:31:57 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Marek "Kiwi"

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-02-24, 21:40:30 »
Postaram się, ale czasem nawet trudno mi trafić w odpowiednie klawisze :)

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-02-24, 21:41:39 »
Musimy Romka wziąć sposobem. Trochę  rozjuszacza protoplazmatycznego, dyktafon, miłe towarzystwo i coś może z tego wyjdzie.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-02-25, 08:20:52 »
Aniu a jakim sposobem mamy Ciebie wziąć abyś pięknie opisała nasze lata 70-te. Było tyle wspaniałych wydarzeń, które warto przypomnieć. Żałuję, że ja nie potrafię pisać ale tobie idzie to wspaniale jak widać po twoich tekstach na forum i opisach ptaszków. Musimy wrzucić apel na forum skierowany do posiadaczy zdjęć z tego okresu aby okrasić obrazkami część opisową. O treść apelu poprosimy Dominikę, Ona potrafi do bardzo przemawiająco uczynić...