Autor Wątek: NOWA STRONA  (Przeczytany 2761 razy)

Jan Kowalski

• Gość
NOWA STRONA
« dnia: 2010-02-18, 13:59:46 »
Witam

Chciałbym podzielić się kilkoma uwagami dotyczącymi nowej strony JK ASZ.
Nowa strona jest fajna, przejrzysta i w lepszym stylu niż poprzednia. Uważam, iż pomysłodawcą i twórcą należą się słowa uznania.
I na tym właściwi można by zakończyć, gdyby nie forum. Czytając wątki i wypowiedzi ciągle tej samej grupy ludzi dochodzę do wniosku że jest to akademicki klub „uniwersytety trzeciego wieku”, a nie JK AZS. Z wypowiedzi wnioskuję, iż piszący na forum zapomnieli, że do codziennych kontaktów służy telefon, ewentualnie komunikatory takie jak np. GG, a nie forum na stronie żeglarskiej.
Niektóre wypowiedzi są wręcz żenujące, większość nie ma nic wspólnego z żeglarstwem czy życiem klubu. Ludzie z poza klubu czytając to forum pukają się po prostu w głowę.
Wiem że moja opinia nie spodoba się „towarzystwu wzajemnej adoracji” lub jak kto woli „bractwu baobabowemu” ale wiem że podobnie myśli wielu rozsądnych ludzi.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego sezonu 2010.

Jan Kowalski

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: NOWA STRONA
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-02-18, 14:09:15 »
iż piszący na forum zapomnieli, że do codziennych kontaktów służy telefon, ewentualnie komunikatory takie jak np. GG, a nie forum na stronie żeglarskiej.

A może po prostu piszący na forum mają inny pogląd na temat tego, do czego służy nasze forum? :D
« Ostatnia zmiana: 2010-02-18, 15:30:00 wysłana przez Dominika (Oberon) »

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-02-18, 14:45:35 »
Forum jak sama nazwa wskazuje to przestrzeń ogólnodostępna gdzie każdy ma prawo wypowiadać to co chce nie obrażając nikogo i nie naruszając dobrych obyczajów. Jak dotąd nic zdrożnego nie zauważyłem w wypowiedziach. Nikt nie zabrania zabierania głosu wszystkim pokoleniom to tylko sprawa czy się komuś chce czy nie. Akurat nam ramolom się chce więcej w taki sposób komunikować. Podejrzewam gdyby zostawić to naszym akademikom to strona podzieliła by los JK AZS Wrocław gdzie forum umarło zaraz po narodzinach. Jeżeli ktoś lubi się pukać w głowę to jego głowa i jego ból a nie nasz. Gdyby Kowalski się lepiej przyjrzał to zobaczy, że w klubie nie ma podziału na starych i młodych,  wszyscy wspólnie tworzą atmosferę jakiej nam inne kluby zazdroszczą. Zapraszamy Kowalskiego do wyrażania swoich wątpliwości ale zapewniam, że cały klub to jedno wielkie "towarzystwo wzajemnej adoracji"
« Ostatnia zmiana: 2010-02-18, 14:53:19 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Romek K

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-02-18, 16:27:22 »
Ja myślę że forum tworzą ludzie w taki sposób jaki im odpowiada
                                        Jestem odważny i się pospiszę Jan Nowak

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-02-18, 18:16:10 »
Ja się przyłączę do wypowiedzi Norka. Nikt nie broni młodym tu pisać. Problem jest taki, że najwyraźniej mają oni lepsze rzeczy do roboty niż dyskutowanie z ramolami.

Co do poruszanej tematyki, zapodaj Janie jakiś żeglarski temat, na pewno parę osób chętnie podejmie dyskusję.

Andrzej - Aspoletka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-02-19, 16:23:50 »
Panie "Janie Kowalski". Tak zwracam się do Pana, trudno bowiem zwracać się do kogoś Kolego, kogo znam wirtualnie. Śledzę forum naszego klubu od lat. Pańskie wypowiedzi nie wprowadziły, jak dotąd, niczego budującego dla naszych klubowiczów, nie tylko spod baobaba. Jeśli Panu  nie odpowiadają prezentowane treści na forum, proponuję tutaj nie zagłądać. Obecnie życie klubu to nie tylko wielke źeglarskie wyprawy, ale również  spotkania towarzyskie, w których chętnie uczestniczą "wszystkie grupy wiekowe". Zapraszam Pana na spotkania klubowe, ale w realu.
Pozdrawiam
Andrzej Drabik
Przewodniczący Mesy Armatorów Prywatnych.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-02-19, 17:56:17 »
Kochani klubowicze...dajmy spokój Kowalskiemu a zajmijmy się wypatrywaniem oznak wiosny. Nic tak nie poprawia humoru jak myśl o nadchodzącym sezonie chociaż po drodze czeka nas niemało pracy przy jachtach. Przy okazji chciałbym jeszcze raz uśmiechnąć się do kolegów w sprawie tych przeklętych zbiorników na Starym. Oczywiście nie teraz ale jak odpuści w nich lód.
Aby do wiosny...Hej