Forum JK AZS > Informacje

rozliczenie kosztów wodowania

(1/1)

Robert Gołąb s/y AVALON:
Czy nie należałoby przed opublikowaniem na stronie JK AZS listy jachtów z kosztami wodowania, najpierw jej zweryfikować ze stanem faktycznym???
Przecież nie wszystkie wymienione jachty mają zaległości!!!
Czy to takie trudne?

Pozdrawiam
Robert Gołąb

Dominika:
Myślę, że każdy wie, czy jest na bieżąco, a rozliczenie nie mówi o zaległościach, tylko o wysokości kosztów przypadających na każdą łódkę.
BTW, rozliczenie dźwigowe "wisi" bez zmian od paru miesięcy, ostatnio dodałam sztaplarkowe.

Robert Gołąb s/y AVALON:
Niestety nie zgadzam się z tym co napisałaś, szczególnie, że z listy zostały jednak wykreślone jachty, które jak się domyśla zapłaciły.
To, że lista "wisi" od dawna ok, ale teraz została ponownie przywołana "odświeżona" więc nie powinna być nieaktualna.
Lista wprowadza w błąd, a została umieszczona na oficjalnej stronie dostępnej nie tylko dla członków.
Ja osobiście, nie życzę sobie, aby nazwa mojego jachtu była umieszczona na liście sugerującej zaległości bo takiej nie mam!!!

Pozdrawiam

Dominika:
Niestety nie mam innych plików, tylko te skany.

Robert Gołąb s/y AVALON:
Trochę to mało profesjonalne, jak na administratora strony, którym się mienisz.
Czy tak trudno poprosić o aktualne zestawienia w Biurze Klubu?
Chyba lepiej było nie pisać nic, niż wstawiać takiego gniota.
Nie zmienia to faktu, że naprawiając swoje zaniedbanie powinnaś albo skorygować listę, albo ją usunąć. Czego od Ciebie, jako administratora strony bezwzględnie oczekuję.

Pozdrawiam
Robert Gołąb

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej