Autor Wątek: FLOHMARKT - sprzedaj, kup, zamień  (Przeczytany 20915 razy)

Gabrysia (Ninon)

• Jr. Member
  • **
FLOHMARKT - sprzedaj, kup, zamień
« dnia: 2014-06-26, 08:33:35 »
Mamy tyle niepotrzebnych  rzeczy na jachtach, może zorganizowalibyśmy taki flohmarkt w klubie. Można ustalić jakiś termin, ale najpierw proszę wypowiedzcie się, czy jesteście zainteresowani?

Elżbieta i Adam s/y PIERŚCIEŃ

• Newbie
  • *
Odp: FLOHMARKT - sprzedaj, kup, zamień
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-06-26, 18:48:39 »
Jak najbardziej jestem ZA !!! Sam mam tego trochę. Mi niepotrzebne a jakoś wstawić na allegro też się nie za bardzo chce. No i piwnica nie jest z gumy  ;D

Gabrysia (Ninon)

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-06-26, 23:52:22 »
No właśnie, jakieś knagi, kabestany, itp... nam już niepotrzebne albo niefortunnie zakupione, a komuś mogą się przydać. Można się wymienić, czy sprzedać za symboliczną cenę...

Willi Kryska

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-06-27, 16:01:19 »
Jestem za. Też chętnie wystawię swoje zbędne elementy wyposażenia jachtu - jeżeli tylko termin nie będzie kolidował z planami rejsów.

Mariusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-06-28, 08:10:39 »
A ja z chęcią do Was podjadę, może coś kupię :)

Gabrysia (Ninon)

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-06-29, 20:50:45 »
Termin flohmarku(pchlego targu) ustalimy po sezonie, myślę, że we wrześniu. Teraz chciałabym wiedzieć czy jesteście zainteresowani? Wątek czyta sporo ludzi, ale niestety nie wypowiadają się na forum. Mamy jeszcze sporo czasu,więc zachęcam piszcie :)...

Gabrysia (Ninon)

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-10-20, 08:58:29 »
Flohmartk zamieniłam na Bazarek Żeglarski. Wczoraj przy pięknej pogodzie można było "pohandlować". Pierwszy uważam za udany, na drugi zapraszam na wiosnę w niedzielę po pierwszym wodowaniu w JK AZS. Dokładny termin pojawi się oczywiście na naszej stronie internetowej.  Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Fotorelacja w galerii. Aniu dziękuję za zdjęcia.
Gabrysia.

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-10-20, 09:43:26 »
Pozwoliłem sobie dodać zdjęcia pracowitych Pań. Mam nadzieję, że Ania wybaczy mi tę ingerencję w jej galerię.

x

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-10-28, 08:56:15 »
 8)