Autor Wątek: zmiany na Żaku  (Przeczytany 1647 razy)

Arek

• Gość
zmiany na Żaku
« dnia: 2012-06-12, 20:23:16 »
Żak od ubiegłej jesieni bardzo się zmienił. Zachęcam do obejrzenia zdjęć dokumentujących te zmiany:
https://picasaweb.google.com/111922669160215534421/ZmianyNaZaku?authuser=0&feat=directlink
Mamy nadzieję, że tak odmieniony jacht zachęci studentów do pływania na nim i wstąpienia do naszej maszoperii.
Zapraszam!
Arek Szyndel

Gabrysia (Ninon)

• Jr. Member
  • **
Odp: zmiany na Żaku
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-06-12, 23:34:17 »
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Arek zrobiłeś dobrą robotę. Carter i nie tylko wiele zyskał.  Na tym przykładzie widać co znaczy DOBRY opiekun jachtu. Teraz życzymy studentom wspaniałych rejsów - wakacje za pasem...

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-06-13, 12:00:06 »
Wow! :) Przejaśniało na Żaku! Gratulacje dla wszystkich, którzy przyłożyli do tego rękę!

Arek (Żak)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-06-28, 22:08:17 »
Dziękuję za miłe słowa. Nie spoczywamy na laurach. Pracy wciąż jest dużo, ale zapału nam nie brakuje. Po wielu miesiącach rozważań, debat ze "znawcami zagadnienia", nieudanych prób itp. udało się osiągnąć kolejny "mały" sukces. Układ chłodzenia silnika Żaka wreszcie działa! Może dla wielu właścicieli jachtów ze sprawnym chłodzeniem nie wydaje się to niczym wielkim, ale ja, znając prawie całą długą historię tej awarii, która do tej pory wydawała się nie do usunięcia, czuję niemałą satysfakcję.  Naprawa nie udałaby się, gdyby nie pomoc dwóch bardzo życzliwych mi i Żakowi ludzi. Dokonaliśmy jej wspólnie z Andrzejem Podgórskim i Maćkiem Korkiem. Na życzliwość i pomoc obu zawsze mogę liczyć i bardzo im jestem za to wdzięczny, bo jak wiadomo jestem ciągle początkującym żeglarzem. Maćku i Andrzeju dziękuję Wam bardzo :)
Arek