Autor Wątek: ciemna strona mocy  (Przeczytany 8370 razy)

darth vader

• Newbie
  • *
ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-12, 17:20:33 »
coraz gorzej zaczyna dziac się u nas w klubie...
kto tego nie widzi to jest zamroczony działalnością Ciemnego Pana. Ironia losu. niby ja jestem darth vader a tak na prawdę ciemnym charakterem, który doprowadza do rozpieprzenia tego co dobre jest inna postac, która jest dobrze znana i pełni wysoką ale nie najwyższą funkcję u nas w zarządzie. pozdrowienia dla tego człowieka. może kiedyś się ogarnie i pozostawi swoje zawodowe przysposobienie w domu albo w pracy i nie będzie wprowadzał tego tutaj.

darth vader

• Newbie
  • *
Odp: ciemna strona mocy
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-12-15, 22:27:55 »
oo widzę że co do tego postu już nie ma obronnych komentarzy. więc przypuszczam że są jeszcze prawi ludzie w tej społeczności która staje się obiektem obserwacji celniczej.
brawo :)

student

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-12-16, 08:03:08 »
Nikt z tobą nie będzie dyskutował bo jesteś psychicznie chory

Kuba Kowalski

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-12-16, 22:37:09 »
Norek. namierz go w końcu. co tak długo szaleje.

MaTeo (s/y Żak)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-12-17, 16:11:35 »
Norek. namierz go w końcu. co tak długo szaleje.
Czy  p. Norbert jest jakimś szpiegiem, a może detektywem na etacie w klubie?

Pozdrawiam

Andrzej (KAHIR)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-12-19, 08:59:18 »
Witam wszystkich klubowiczów.
Muszę zająć stanowisko w tej dyskusji , bo poprostu mnie zalewa , jak czytam dywagacje innych klubowiczów - tych zaangażowanych.
Właśnie w tej materii , to 01.12.2011 roku zostałem WYRZUCONY Z KLUBU przez Pana Czarnego.
Tak sobie , za całokształt społecznej pracy - KTO następny ???
Miłych i spokojnych Świąt dla Jasnej mocy.

Andrzej Dmytruk
Andrzej z Kahira

darth vader

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-12-19, 09:25:46 »
student mówi, że jestem psychicznie chory... ciekawa sytuacja. albo jest to świeży student, który nie ma pojęcia co się dzieje w klubie, albo ktoś kto podszywa się pod studenta. Jak by nie patrzec żal. jeśli jesteś studentem to przemyśl swoją postawę, bo nie ja jestem chory psychicznie tylko ktoś, kto eliminuje powoli każdą osobę , która odważy się coś powiedziec na jego temat.
pierwszy został wyeliminowany Rafał (człowiek, który opiekował się Gaudeamusem, organizował na nim rejsy, które przynosiły największe zyski dla klubu, organizował wyprawy dla młodzieży i STUDENTÓW, których ściągał do klubu, w zamian za swoją działalnośc został wyeliminowany i nigdy nie usłyszał dziękuję za to co robił zarówno dla klubu i jachtów, jak i dla ludzi z klubu).
jako drugi został wyeliminowany Mirek ( właściciel m/y Jaskółka, który był nie wygodnym klubowiczem)
teraz widzę, że przyszła kolej na Andrzeja ( prywatny armator, który prężnie działał na rzecz klubu i jachtów klubowych. wszelkie prace związane z elektryką jachtową są na Gaudeamusie i innych jachtach klubowych i prywatnych wykonane przez Andrzeja. wiele pracy włożonej i ponownie w ramach podziękowania za prace, czas i sprzęt poświęcony dla klubu - eliminacja )
na przystani pozostaną tylko omegowcy, którzy nie mają problemów z ciemną mocą i towarzystwo ławeczkowej adoracji.

może i Ty drogi studencie niedługo będziesz zawiedziony na czarnej stronie jeśli tylko będziesz chciał zrobic coś więcej.
a co do wyszukiwania i odkrywania kim jestem - ŻAŁOSNE. komuś przeszkadza to co mówię ? trudno w takim razie niech wróci na ławeczkę i bawi się dalej, a ja będę tak długo gadał i pisał, aż ludzie zauważą, że to nie ja jestem psychiczny tylko jeden jedyny człowiek, wysoko ustawiony, który robi wszystkim niewygodnym klubowiczom na złośc i pod górkę.

darth vader

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-12-24, 21:21:58 »
zauwazylem ze zyczenia swiateczne sie usuwa na tej stonie. brawo. niewykle mile

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
o życzeniach
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-12-24, 21:59:13 »
Twoje życzenia zostały przesunięte do działu, w którym będą 'u siebie'. Opis działu O wszystkim i o niczym zawiera zdanie: To także miejsce na trochę wspomnień, na życzenia, na pozdrowienia itp.
« Ostatnia zmiana: 2011-12-24, 23:12:41 wysłana przez Dominika (Oberon) »