Autor Wątek: Człowiek - licznik  (Przeczytany 20410 razy)

Ania (Druzgotek)

• Full Member
Odp: Człowiek - licznik
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-11-10, 23:57:21 »
Spokojnie Norku ! Darth Vader ciągle tkwi po ciemnej stronie mocy. Może powróci do nas w końcu jako Anakin Skywalker i razem zaprowadzimy porządek w naszej klubowej galaktyce ;) ;)

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-11-11, 01:04:24 »
A tak na marginesie - nie pozostawajcie obojętni wobec tej strasznej tragedii  www.wc.pl/art/HD_w_3D_-_smierc_Hanki_Mostowiak.html

darth vader

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-11-11, 15:32:28 »
pozornie moja strona jest ciemna. ciemne to są zamiary i poczynania niektórych z naszego klubu. atmosfera w klubie się psuje. wszystko idzie w złym kierunku. z kolorowej i pełnej przyjaźni przystani staje się ponura. nie ujawnie się bo nie będę miał po co się tam pokazywac.

zygzak

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-11-11, 16:37:05 »
Norku,
Ta piaskownica to troche na wyrost...Moze wystarczy podac na tablicy ogloszen rozliczenie z czasami tak dokladnie policzonymi przez "czlowiek/a/ licznik/a/...i wtedy zobaczymy jak ten stracony czas zostal rozliczony?to bedzie jasne dla wszystkich /mysle tu nie tylko o jasnej ale i o  ciemnej stronie /.Po to jest to forum ,aby wlasnie wypracowac optymalne rozwiazania.Bedzie to i dla dobra klubu i dla jego czlonkow /nawet tych spoza "ukladu"/.Obejdzie sie bez wiaderka...

Robert Gołąb s/y AVALON

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-11-12, 10:55:10 »
Witam Kolegów

Czytam waszą dyskusję i nasuwają mi sie takie wnioski:
1. Zawsze łatwiej krytykować, niż zrobić coś samemu. Jakoś kolega z Zygzaka nie był, aż tak aktywny podczas drugiego slipowania, o pierwszym nie wspomnę, a to był czas, żeby się wykazywać. O koledze ukrywającym sie pod nickiem "darth vader" z oczywistych względów nie wspomnę.
2. Jeśli są (a widzę, że są) ludzie z dobrymi pomysłami "logistycznymi" to myślę, że najlepszą drogą jest zgłoszenie się do Członka Zarządu ds. Technicznych i włączyć się w prace przy planowaniu, a później przy slipowaniu i wodowaniu.
3. Rozliczanie rzeczywistego czasu zużytego przez armatora jest o wiele sprawiedliwsze, niż płacenie przez wszystkich takiej samej kwoty. Czasy "wszyscy po równo" już dawno już w Polsce minęły (na szczęście). Czas zurzyty na przestawianie dźwigu będzie podzielony proporcjonalnie na wszystkich.
4. Na koniec chciałbym kolegom powiedzieć, że cieszę się, że są w Klubie tacy członkowie jak Wy, którzy w przyszłości (mam nadzieję, że już przy wiosennym wodowaniu) podejmą się pomocy lub zorganizowania tych operacji, jak rónież chętnie poświęcą swój wolny czas nie tylko na pisanie na forum, ale również na prace na rzecz przystani.
A dla mnie będzie to czas, kiedy będę mógł zająć się swoim jachtem (wodowanie/slipowanie i przygotowania z tym związane), zamiast pracwać cały dzień na placu.

Pozdrawiam
Robert Gołąb
s/y AVALON

darth vader

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-11-12, 22:24:30 »
widzę że ludziom z klubu nie w smak to że tyle gadam. ale coż taka moja natura. to że jest tyle niezadowolenia ze strony niektórych ludzi z klubu których liczba rośnie to chyba powinno dac do zrozumienia że źle się dzieje u nas. mówic będę w imieniu ogółu póki będzie taka potrzeba. czas zmienic tą komunę w coś lepszego. może czas wyzbyc się próchna z pnia drzewa i wpuścic młode pędy w działanie. YOUNG POWER !!

zygzak

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-11-13, 08:54:39 »
Dziekuje za informacje dotyczaca sposobu rozliczenia.Jesli chodzi o aktywnosc to nie jestem w stanie okreslic jak aktywnym bylem...zameldowalem sie o 0800 ,a moj jacht wyszedl z wody przedostatni.Przez te pare godzin "aktywnosci" oberwalem pare "opeerow" od dowodzacych operacja /zamiast ciagnac pchalem lub odwrotnie/.Ale ciagle sie ucze i mysle ze przy nastepnych wodowaniach tegoroczne doswiadczenie zaprocentuje.Sadze ze to forum jest wlasnie dla takich dyskusji bardzo pomocne.I oby tak dalej.Darth Vader moze dalej rzucac pomyslami do dyskusji....niech nie siedzi w piaskownicy

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-11-13, 16:53:18 »
Jarku lista już jutro będzie wisieć z dokładnym rozpisaniem co za co. Nie o ciebie ta awantura  tylko o tych gniewnych co stoją z rękoma w kieszeni i czekają na cud. Samą pyskatą gębą jeszcze nikt nic pożytecznego nie zrobił.

darth vader

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-11-13, 19:57:34 »
Panie Norbercie zanim Pan będzie mi ubliżał i oceniał moją pracę w klubie niech się Pan zastanowi nie wie Pan kim jestem i ile robie dla klubu więc bez wyzwisk do mnie. Zrobiłem na pewno więcej niż Pan jako opiekun Starego, który nic nie robił póki Grzegorz się tym nie zajął.