Autor Wątek: Strona, forum - techniczne i nie tylko - propozycje, uwagi, pytania...  (Przeczytany 35748 razy)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Teraz mnie ciekawi co będzie po 150 wątkach może super full member ? Do sprawdzenia zostało już niewiele.

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
obawiam się, że super full membera musiałbym sam doprogramować :)

Marek RoEs

• Sr. Member
Dzięki swojej nadzwyczajnej bystrości zauważyłem, że zegar forumowy nie przestawił się na czas letni. Mój wpis w wątku wrakowym opatrzony jest godziną 4:46. Tak wcześnie nie wstaję (może tylko na chwilkę). W rzeczywistości była 5:46.

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
Metodą prób i błędów coś chyba się udało poprawić. ;)
Dzięki za czujność!  ;D

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
Zrobiłem dzisiaj aktualizację drupala (na nim działa strona główna) i wielu jego modułów. Aktualizacja była konieczna ze względów bezpieczeństwa. Gdyby pojawiły się jakieś dziwne zjawiska, to proszę dawać znać.

Ciągle mamy dziwny błąd na górze strony (był też przed aktualizacją). Na razie nie udało mi się ustalić co go powoduje.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Po tej ostatniej awarii zginął post Edwarda Zająca w "Samotnikach i malkontencie"

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
spróbuję go odzyskać

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Teraz dla odmiany galeria nie chodzi...

Seweryn

• Administrator
  • Jr. Member
mamy plagę nieszczęść. dziś rano kompletnie padło urządzenie do którego był podłączony serwer z galerią. przepinanie na zapasowe trochę trwało. już powinno wszystko działać.