Autor Wątek: ZIMA W KLUBIE  (Przeczytany 4884 razy)

Ania (Druzgotek)

• Full Member
ZIMA W KLUBIE
« dnia: 2010-12-16, 13:04:41 »
Ostatnio mieliśmy znowu cofkę, dużo trzcinowisk na jeziorze zostało podtopionych i nasze sarny znowu przychodzą do Klubu w poszukiwaniu pożywienia. Prosimy wszystkich o przynoszenie jabłek czy marchwi. Najlepiej do żaglowni lub pod żaglownię skąd zaniesiemy je w miejsca gdzie najczęściej żerują.

Ania (Druzgotek)

• Full Member
Odp: ZIMA W KLUBIE
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-12-16, 15:33:21 »
Suchy chleb też mile widziany.

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-12-28, 12:25:51 »
W imieniu naszych klubowych zwierzaków dziękuję Wam za dostarczone wiktuały. Oczywiście prosimy o więcej.Tym razem tylko o JABŁKA ( najtańsze są w Biedronce) i SUCHY CHLEB. Marchew czy kapusta zamarzają na kamień.
Można je wyrzucać po drugiej stronie drogi dojazdowej, naprzeciwko bramy do hangaru.
Sarny są już takie chude,że przechodzą na nasz teren przez sztachety w bramie  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Pozdrawiam
Ania

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-12-29, 17:08:23 »
Pocieszmy się, że u nas lepiej...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pH-riM9qhUI[/youtube]

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-12-29, 20:20:16 »
W klubie, ale nie naszym!!! Jednakowoż zawsze żal serce ściska na takie widoki. Pozdrowienia dla Kochanych Klubowiczów.

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-12-30, 20:48:44 »
Na forum gazety wyczytałam, że jutro rano ma się odbyć przekazanie jednostek.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,70,120134457,,HOM_We_all_live_in_a_yellow_submarine_.html?v=2

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-12-30, 22:28:30 »
Nawet nie wiedziałem, że to taka afera. Byliśmy z Asią na spacerze i tak po drodze zajrzeliśmy do HOMu. Widok był porażający, a że jak zawsze mam kamerkę przy sobie to nie mogłem się oprzeć "przyjemności" filmowania. No i tak wyszedłem na donosiciela....

WHYSKI

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-01-02, 17:23:17 »
To żałosne co tam się dzieje :(. Proszę o podawanie na tym forum bieżących informacji co się w tej sprawie dzieje. :'(
Dla czego ten facet który doprowadził do tego stanu rządzić ma teraz w Trzebieży :-\. Czy nikt tam w Szczecinie nie widzi, że to cwel, kombinator a być może przestępca i złodziej? Nagłośnijcie tę sprawę na miejscu.
Pozdrawiam.

Marek "Kiwi"

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-01-02, 19:02:01 »
Na stronie Jurka Kulinskiego pod filmem Norka jest wypowiedz o zaistnialej sytuacji
dlugoletniego zeglarza i rezydenta HOM. Warto przeczytac.
 Ja bylem tam dzisiaj i jak Bosman powiedzial maja na dniach "Tytana" wyciagac, czeka na niego miejsce w hangarze.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-02-19, 15:31:26 »
Adaś Lisiecki nie traci czasu w zimie i już mierzy żagle do KWR.  Więcej fotek w galerii.
« Ostatnia zmiana: 2011-02-19, 15:36:32 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-03-09, 00:23:16 »
Dzięki Grażynko za wspaniałą imprezę "śledzikową". Dla mnie jest to najbardziej luzacka i sympatyczna impreza roku i chociaż nie potrafię przyrządzić śledzia w żadnej postaci, chętnie konsumuję pyszności serwowane przez innych. Gratulacje dla zwycięzców i tych którzy zajęli dalsze miejsca, bo przecież na tym śledzikowym stole nie pozostało NIC .