Autor Wątek: Główne slipowanie za nami, czas na... NIEDZIELE W TAWERNIE!!!  (Przeczytany 3900 razy)

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
Pogoda dopisała, ludzie też, jak zwykle kooperacja kwitła, wielkie dzięki!
Jak sobie do tego przypomnę swoje obawy przed naszym pierwszym slipowaniem i późniejsze miłe zaskoczenie, to całkiem ciepło mi się na sercu robi i zima niestraszna - mamy w klubie fajnie.  ;)

A żeby szybciej zima zleciała, czas chyba wrócić do tradycji spotkań w Tawernie - kiedy startujemy? Grażynko, na czym stanęło kejowe badanie zainteresowania przyszłą niedzielą pod hasłem Halloween?
« Ostatnia zmiana: 2010-10-27, 09:29:16 wysłana przez Dominika (Oberon) »

Andrzej Corsa

• Gość
Odp: Główne slipowanie za nami, czas na...
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-10-23, 20:15:54 »
Taaak.... główne slipowanie mamy za nami, ciężko się wszyscy napracowali! A ja właśnie zgubiłem ciężko zapracowane pięniążki ;( Banknot o nominale 50zł, gdzieś leży na przystani. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt - 696 785 795. Z góry dziękuje :)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-10-23, 21:53:13 »
Jak coś takiego jutro zauważę to dam znać. Roboty było tyle, że nie miałem czasu wyciągnąć kamery. Poczekam na jakieś inne wydarzenia.

Ula (Lilia Wodna)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-10-23, 23:44:14 »
Witam,
moje 23-cie slipowanie w JK AZS mam szczęśliwie za sobą. Dziękuję Tadziowi Kiszce za fachową i sprawną koordynację. Wszystkim Kolegom slipującym się 6 listopada życzę bezpiecznej akcji i pogody równie pięknej, jaką my mieliśmy dziś .

Andrzej Corsa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-10-26, 11:21:33 »
P. Ania z żaglowni znalazła moją zgubę :) Jeszcze raz dziękuje bardzo, bardzo!! :)

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
czas na... niedziele w Tawernie
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-10-26, 21:05:45 »
Zaczynamy sezon tawernowy, 31.X. w niedzielę ok. 16-17 spotykamy się w Tawernie.
Myślę, że będzie okazja powspominać, powróżyć i... pogratulować...!
Ubierzcie się 'na cebulkę', to się może przydać.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: Główne slipowanie za nami, czas na... NIEDZIELE W TAWERNIE!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-10-29, 13:59:42 »
Alik zapewne już wyrżnął dyniowego stracha. Przybędziemy.

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-10-29, 14:30:02 »
www.onet.pl

Polski żaglowiec "Fryderyk Chopin" stracił jeden z masztów podczas złej pogody i dryfuje w odległości ok. 160 km na południowy zachód od brytyjskich wysp Scilly - poinformowała brytyjska straż przybrzeżna.

"Fryderyk Chopin" jest statkiem szkoleniowym. Według straży przybrzeżnej, na pokładzie znajduje się 47 ludzi.

Szef straży przybrzeżnej Rod Johnson powiedział BBC, że nie zgłoszono rannych na pokładzie i że wydaje się, iż statek trzeba będzie po prostu odholować do portu. Na wszelki wypadek w stan gotowości postawiono załogi śmigłowców ratowniczych.
« Ostatnia zmiana: 2010-10-29, 14:31:48 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Marek RoEs

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-10-29, 16:04:01 »
"Polski żaglowiec "Fryderyk Chopin" stracił oba maszty podczas złej pogody i dryfuje w odległości ok. 160 km na południowy zachód od brytyjskich wysp Scilly - poinformowała dziś brytyjska straż przybrzeżna."
Tak napisała Gazeta.pl. Z tego wynika, że spadły im obydwa maszty. Co na to Romek? On powinien mieć dokładne informacje.

Romek K

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-10-29, 18:09:46 »
Narazie brak bliższych informacji, a dywagować nie będę

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-10-31, 22:36:26 »
Myślę, że to ja pierwsza dotarłam do domu :) :) :), więc jako pierwsza pogratuluję Grażynce za zorganizowanie tego wspaniałego wieczoru ( nie wspominając o mistrzach, którzy serwowali niezwykle kaloryczne i przepyszne smakołyki plus procenty zjawiające się jak na Halloween przystało znikąd).
Wróżby przy tajemniczym stoliku uzmysłowiły mi, że karty nie kłamią. Co ma być to będzie, najważniejsze to nie przejmować się pierdołkami, kochać życie i otaczający nas świat, a cała reszta to po prostu PIKUŚ  ;D ;D ;D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p_zb0p-sNTk[/youtube]
« Ostatnia zmiana: 2010-11-02, 09:08:37 wysłana przez Norbert (Sniga) »

Danka (Marion)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-11-02, 15:32:40 »
Super film