Autor Wątek: 60 Regaty Przyjaźni  (Przeczytany 3496 razy)

gość

• Gość
60 Regaty Przyjaźni
« dnia: 2010-09-01, 07:54:10 »
Z tresci zawiadomienia o Regatach Przyjaźni wynika, ze stworzona zostanie Grupa Open. Znakomity pomysł! Może tym razem żaden jacht turystyczny nie będzie narzekał, zawiadomienie nie zostanie w ostatniej chwili zmienione, a na starcie zobaczymy szybkie konstrukcje. Osobiscie czekam znow na Tomahawka!

Dziki

• Gość
Odp: 60 Regaty Przyjaźni
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-09-02, 13:26:50 »
 :) No to bedziemy i dziekujemy za zaproszenie i przyjecie naszej checi uczestnictwa. Dozobaczenia w sobote na starcie

zawodnik

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-09-02, 20:08:31 »
Wszystkich fanów s/y Tomahawk'a zapraszamy na facebook do Patryk Zbroja Yacht Racing Team.  (trzeba kliknąć Lubie To :) )

Pozdrowienia

Andrzej (KAHIR)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-05, 19:37:29 »
Witam.
Przejrzałem właśnie zdjęcia Ani z Regat. Jak zwykle zapierają dech swoją perfekcją.
Po tych sześćdziesięciu zdjęciach w moim sercu powstał jednak pewien niedosyt.
Bardzo mi szkoda , że zabrakło choć jednego zdjęcia z Gaudeamusem.
Tam się ścigałem i myślałem , że zobaczę siebie na pokładzie.
Widocznie nasze 2 -gie miejsce w klasie i puchar były kompletnym zaskoczeniem ....

Pozdrawiam i dzięki za te foty , są naprawdę fantastyczne.
Andrzej
Andrzej z Kahira

Ania (Druzgotek)

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-09-05, 21:20:24 »
Andrzej! :o Taka szybka to ja nie jestem. Z dzisiejszych regat fotki wstawię dopiero jutro  ( a oglądałeś zapewne Unity Line ).
Pozdrawiam
Ania

Andrzej (KAHIR)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-09-06, 10:41:14 »
Witajcie.
Nie chodzi mi o szybkość , szkoda , że na te 63 zdjęcia się nie załapaliśmy, ale to w sumie nic ważnego.
Te , które oglądałem są na prawdę bardzo fajne i w sumie ukazały się na stronie bardzo szybko.
Naprawdę było na co popatrzeć.Chciałem tylko pochwalić się mojej Pani jak płyneliśmy , bo w sumie Gaudek przy takim wietrze szedł jak strzała. Na tle innych jachtów widok tych 150 m żagla też musi wyglądać fajnie.
Muszę przyznać , że organizacja i obsługa regat , to kawał bardzo dobrej roboty i ogromne zaangażowanie wielu osób.
Czekam więc na więcej fotek , bo taka ilość jachtów na Dąbskim naprawdę robi duże wrażenie.

Pozdrawiam:
Andrzej
Andrzej z Kahira

Andrzej (KAHIR)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-09-06, 10:44:13 »
Nie były to Unity , tylko fotki Ani.
Nie były one w Galerii , tylko jako relacji ze strony głównej , ale nie ma to w sumie znaczenia.
Może faktycznie , coś zamieszało się w linkowaniu strony i po kliknięciu były to foty z Unity.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Andrzej z Kahira

Dominika

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-09-06, 10:47:56 »
Trafiłeś do zeszłorocznych zdjęć, które są podlinkowane do zeszłorocznego zdjęcia użytego w notce zapraszającej do udziału w tegorocznych regatach. :)

Andrzej (KAHIR)

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-09-06, 12:58:56 »
No i sprawa się rypła .. chciałem zaistnieć na forum i wykazać się czujnością rewolucyjną , a tu lipa i znowu się nie udało.
Sorry za zamieszanie , ale w sumie coś w końcu napisałem , tyle , że bez sensu i składu.

Pozdrawiam:
Andrzej
Andrzej z Kahira

Olo.W (Zodiak3)

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-09-06, 21:14:27 »
A czy można poprosić sędziego lub organizatorów o opublikowanie pełnych wyników - włącznie z czasami i czasami po przeliczeniu?
Pozdrawiam

Marek "Kiwi"

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-09-07, 21:54:19 »
Dobry pomysl taka lista mety w kolejnosci osiagniecia i do tego z czasami ukonczenia.
Przeliczyc zainteresowani zawsze moga sobie sami :)
Taka liste ekipa sedziowska robi zapewne na bierzaco.