Autor Wątek: Unity Line Yacht Race – szczeciński wyścig jachtów Pyromagic 07.08.2010  (Przeczytany 1427 razy)

Piotr Stelmarczyk SUM

  • Gość
III Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2010
Music Wave - Szczecin Live 2010
Szczecin
7 - 8 sierpnia 2010 r.

Program imprez

7 sierpnia (sobota)
Godzina   Miejsce   Nazwa wydarzenia   Prowadzący
20:30   Scena na
wodzie   Powitanie przybyłych widzów   Jerzy Kordowicz
Katarzyna Wolnik - Sayna
20:35   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
20:40 - 21:30   Scena na
wodzie   I koncert
AQUAVOICE   
21:30 - 21:45   Scena na
wodzie   Otwarcie III Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2010 i festiwalu Music Wave - Szczecin Live 2010
Przedstawienie uczestników konkursu:
Przedstawienie członków Jury
Otwarcie festiwalu przez Prezydenta Miasta Szczecin   Na scenie obecni:
1.   Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin
2.   Prowadząca Katarzyna Wolnik - Sayna
3.   Przedstawiciele firm
4.   Jurorzy
21:45   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Katarzyna Wolnik - Sayna
21:50 - 22:10   Barka przy wyspie Grodzkiej   I pokaz ogni sztucznych
INTERMADE
Francja   
22:10   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
22:15 - 23:00   Scena na
wodzie   II koncert
MAREK BILIŃSKI + Trio   
23:00   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Katarzyna Wolnik - Sayna
23:05 - 23:25   Barka przy wyspie Grodzkiej   II pokaz ogni sztucznych
FORWARD FIREWORKS
Chiny   
23.25   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
23.30 - 0.10   Scena na
wodzie   III koncert
ELECTRO FEVER
D.J.INSECT   
0:10      Zakończenie pierwszego dnia festiwali.
Zaproszenie na niedzielę.   Jerzy Kordowicz
Katarzyna Wolnik - Sayna


Imprezy towarzyszące (sobota)
Godzina   Miejsce   Nazwa wydarzenia
12.00 - 24.00   Wały Chrobrego   Jarmark Rozmaitości
15.00 - 18.30   Wały Chrobrego   Unity Line Yacht Race – szczeciński wyścig jachtów.
15.00   Nabrzeże   Odprawa kapitanów drużyn
16.00 - 18.00   Odra naprzeciw Wałów Chrobrego   Wyścigi jachtów na Odrze.
18.30   Scena na wodzie   Wręczenie pucharów Prezydenta Miasta Szczecin oraz innych nagród zwycięzcom i uczestnikom regat.

Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania) 

Dokumenty regatowe na www.regatyunityline.pl
8 sierpnia (niedziela)
Godzina   Miejsce   Nazwa wydarzenia   Prowadzący
20:45   Scena na
wodzie   Powitanie przybyłych widzów   Jerzy Kordowicz
Katarzyna Wolnik - Sayna
20:50   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
20:55 - 21:45   Scena na
wodzie   IV koncert
POLARIS   
21:45   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Katarzyna Wolnik - Sayna
21:50 - 22:10   Barka przy wyspie Grodzkiej   III pokaz ogni sztucznych
HANWHA CORP
Korea Południowa   
22:10   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
22:15 - 23:00   Scena na
wodzie   V koncert
WOLFRAM DER SPYRA
ROKSANA VIKALUK   
23.00 - 23.20   Scena na
wodzie   Ogłoszenie wyników III Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych
PYROMAGIC 2010
Wręczenie nagród.
Nagrody wręcza:
Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin
i Przewodniczący Jury   Katarzyna Wolnik – Sayna
23:20 - 23:25   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Katarzyna Wolnik - Sayna
23:25 - 23:35   Barka na Odrze   IV pokaz ogni sztucznych
SUREX Firma Rodzinna
Polska   
23.35   Scena na
wodzie   Krótka informacja o wykonawcy   Jerzy Kordowicz
23.40 - 0.15   Scena na
wodzie   VI koncert
ELECTRO FEVER
D.J. SAMUEL WILDE   
0:15      Zakończenie festiwali.
Zaproszenie na rok następny.   Jerzy Kordowicz
Katarzyna Wolnik - Sayna

Imprezy towarzyszące (niedziela)
Godzina   Miejsce   Nazwa wydarzenia
10.00 - 24.00   Wały Chrobrego   Jarmark Rozmaitości
10.00 - 18.00   Odra naprzeciw Wałów Chrobrego   Zawody III Turniej Dzielnic Smoczych Łodzi.
11.00   Nabrzeże   Zebranie kapitanów drużyn
12.00 - 15.00   Odra naprzeciw Wałów Chrobrego   Rozpoczęcie zawodów, biegi kwalifikacyjne na dystansie 200 m
15.00 - 17.00   Odra naprzeciw Wałów Chrobrego   Biegi finałowe na dystansie 200 m
17.30 - 18.00   Scena na wodzie   Wręczenie nagród