Ankieta

Czy wpadniesz dzisiaj (2010-01-10) na odśnieżanie?

wpadnę na pewno
0 (0%)
postaram się
3 (30%)
nie mogę już patrzeć na szuflę
4 (40%)
mam to w nosie
1 (10%)
jeszcze nie wiem
1 (10%)
nie dam rady
1 (10%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: wątki testowe, ogłoszenia - scalone  (Przeczytany 45342 razy)

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
Zapraszam na Targi Szczecinwatershow
« Odpowiedź #105 dnia: 2010-03-26, 20:13:03 »
Piotr Stelmarczyk prosił o przekazanie poniższej informacji co czynię niezwłocznie. 
Witam
Zapraszam na Targi Szczecinwatershow otwarte dzisiaj przez Wiceprezydent Miasta Szczecina Elżbietę Masojć oraz Organizatora Targów Krzysztofa Owczarka. Zapraszam na stoiska targowe, a szczególnie na stoisko Klubu Żeglarzy Samotników. Zapraszam na portal www.portalżeglarski.pl na którym transmitowane są najważniejsze wydarzenia z targów w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu transmisji pojawia się ostatnia klatka bądź biały ekran. Zapraszam także na www.zagle.com.pl Przesyłam pozdrowienia. Piotr Stelmarczyk

Norbert (Sniga)

• Administrator
  • Sr. Member
WALDEMAR REKŚĆ - NIE ŻYJE
« Odpowiedź #106 dnia: 2010-03-28, 00:36:58 »

WALDEMAR REKŚĆ - NIE ŻYJE

Reprint ze strony SSI Jerzego Kulińskiego:
Z ogromnym smutkiem informuję, że w czwartek wieczorem, 25 marca w rodzinnym domu odszedł  Waldemar Rekść, absolwent "Conradinum", mgr inż. budowy maszyn okrętowych, emerytowany starszy mechanik floty handlowej, były v-dyrektor Urzedu Morskiego w Słupsku. Ten sam, który zasiadająć po drugiej stronie stołu konferencyjnego popchnał do przodu dzieło przywracania swobody żeglugi jachtowej po morzu. Opuścił nas Człowiek prawy, bezinteresowny, przyjacielski - ofiarny społecznik, działacz kilku stowarzyszeń..
Odszedł nagle w sile wieku, nawet się tego nie spodziewając. Spocznie w rodzinnym grobie na cmentarzu katolickim w Sopocie w środę, 31 marca o godz. 1400.
Cześć Jego pamięci!
Jerzy Kuliński