Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MaTeo (s/y Żak)

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / Mesa Studentów
« dnia: 2012-02-29, 17:35:24 »
Witam.

Z zaciekawieniem przeczytałem dzisiaj informację rozesłaną drogą mailową o zebraniu mess Armatorów oraz Maszopów, jednak w informacji nie ma nawet jednego słowa o mesie Studentów.

Ciekawi mnie dlaczego tak się dzieję? Mesa została zapomniana przez cały klub czy może studenci w klubie się skończyli ?


Pozdrawiam i proponuje zastanowić się nad brakiem (małą ilością) studentów w klubie bądź co bądź studenckim.

Mateusz Kalinowski

2
Cytuj
Antoni Gralak, Karol Pospieszalski, Tymon Tymański, Jim Black czy Chris Speed - to tylko część muzyków, którzy 10 lipca na wraku betonowca "Urlich Finsterwalder" dadzą jedyny w swoim rodzaju koncert w ramach obchodów Roku Chopinowskiego. To będzie w pełni jazzowy Chopin na najoryginalniejszej scenie muzycznej w Polsce...

Cytuj
Osoby posiadające własne jednostki pływające, mogą uczestniczyć w koncercie za darmo. Dla jednostek prywatnych przygotowane zostały strefy kotwiczenia w bezpośrednim sąsiedztwie betonowca (widoczne na załączonej mapie). Jednostki, które chciałyby kotwiczyć w strefie A lub B będą musiały spełnić określone warunki, głównie dotyczące ich wielkości. Zamiar uczestnictwa w koncercie należy zgłosić organizatorom do dnia 9 lipca 2010 roku wysyłając maila na adres betonowiec@boogiebrainfestival.pl z następującymi informacjami:
•nazwa i rodzaj jednostki,
•wielkość (długość, szerokość, wysokość z masztem, zanurzenie),
•armator,
•osoba prowadząca,
•przewidywana ilość załogantów (pasażerów).

UWAGA! Tylko jednostki zgłoszone organizatorom będą mogły brać udział w koncercie.


Uczestnictwo prywatnych jednostek w koncercie jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem Regulaminu uczestnictwa w koncercie "Chopin na Betonowcu". Regulamin zawiera szczegółowe zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa obowiązujące wszystkich uczestników koncertu.
Regulamin: http://www.boogiebrainfestival.pl/download/regulamin_uczestnictwa.pdf
Mapka: http://www.boogiebrainfestival.pl/userfiles/image/chopin/strefy_big.jpg

3
Imprezy i spotkania / Walne Zebranie przeniesione...
« dnia: 2010-04-10, 21:47:39 »
Witam.
Zastanawiałem się nad nową datą Walnego Zebrania, skłoniło mnie to do zerknięcia do statutu Klubu i nurtuje mnie jedna kwestia. Osobiście termin Zebrania Mi nie przeszkadza, tylko czy nie będzie przyczynkiem do jakichś dyskusji lub niejasności?
Termin zebrania został podany dzisiaj tj. 10 kwietnia 2010, a Statut w § 16 punkt 7, który brzmi:
„Walne Zebranie zwołuje Zarząd Klubu, który zawiadamia delegatów o terminie, miejscu i porządku obrad nie później niż na 14 dni przed terminem zebrania.”;
Wyraźnie podaje iż termin musi zostać podany do wiadomości na co najmniej 14 dni przed Zebraniem. W związku z tym czy nie należałoby tego terminu przesunąć i poinformować zainteresowanych? Ciekaw jestem co na ten temat myślą członkowie Komisji Rewizyjnej, Zarząd Klubu  oraz sami zainteresowani delegaci?

Pozdrawiam
Mateusz Kalinowski

Strony: [1]