Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Olek

Strony: [1]
1
Moim skromnym zdaniem wszelkie zmiany w KWR na początku sezonu są postępowaniem nie fer w stosunku do żeglarzy. Zmiany w grupach jeśli były celowe powinny być dokonywane na końcu sezonu. Gdyby tak było każdy żeglarz miałby czas na podjęcie decyzji co do startów w regatach w kolejnym sezonie, lub rezygnacji i planowanie pięknych rejsów. Dziś natomiast mamy taką sytuację że dowiadujemy się o zmianach dosłownie za pięć dwunasta. A w mojej sytuacji ma to takie znaczenie że gdybym wiedział o takich podziałach na grupy wcześniej to na pewno zrezygnowałbym z startów w regatach w nowym sezonie i nie inwestował bym w dodatkowe żagle. Sponsorzy  niepotrzebnie wydali pieniądze.  Wystarczyłoby gdyby panowie z KWR podejmowali  takie decyzje po zakończeniu sezonu a nie za pięć dwunasta.

2
Nie będę odnosił się do zasadności zmian w grupach KWR ponieważ przyzwyczaiłem się już do nieoczekiwanych zmian na początku każdego sezonu. Interesuje mnie natomiast czy jachty będą mogły być klasyfikowane np. w regatach o puchar Magnolii w gr II KWR i jednocześnie w gr III która jest grupą niezależną. Regulamin pucharu sezonu tego nie zabrania więc zgodnie z regułą to co nie zabronione powinno być dozwolone. 

Strony: [1]