Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - darth vader

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / Świątecznie
« dnia: 2011-12-23, 10:18:29 »
Święta to czas radosny, miły i spokojny dla nas wszystkich a bynajmniej takie powinny byc. Życzę wszystkim dużo radości, miłości, spokoju i naprawienia wszelkich błędów i krzywd wyrządzonych innym. Nigdy nie jest za późno na poprawę i życzliwośc wobec ludzi.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy...   :) 8) ;)
... tajemniczy znajomy :)

2
Informacje / ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-12, 17:20:33 »
coraz gorzej zaczyna dziac się u nas w klubie...
kto tego nie widzi to jest zamroczony działalnością Ciemnego Pana. Ironia losu. niby ja jestem darth vader a tak na prawdę ciemnym charakterem, który doprowadza do rozpieprzenia tego co dobre jest inna postac, która jest dobrze znana i pełni wysoką ale nie najwyższą funkcję u nas w zarządzie. pozdrowienia dla tego człowieka. może kiedyś się ogarnie i pozostawi swoje zawodowe przysposobienie w domu albo w pracy i nie będzie wprowadzał tego tutaj.

3
Informacje / Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-06, 09:45:49 »
hmmm. obiło mi się o uszy po pierwszym slipowaniu, że Pan Krochmal ma zamiar ze stoperem sprawdzac sprawnośc właścicieli łódek w ich wyciąganiu. Pomyślałem, że to by podeszło pod szczyt wszystkiego...
przed chwilą wszedłem do galerii klubowej by obejrzec zmagania kolegów z jachtami i mój wzrok przykuł Pan wice z notesem i stoperem. Jaki to ma cel i  czy to nie jest śmieszne ?
Pozdrawiam

4
O wszystkim i o niczym / może trochę więcej konkretów ?
« dnia: 2011-05-23, 23:16:58 »
jak wstępowałem do klubu to zawsze była miła atmosfera, poznawałem ludzi i cieszyłem się z przynależności. od tamtej pory wiele się zmieniło. "akademicki" jacht klub stał się delikatnie rzecz ujmując małą komuną, dyktando naczelnego wodza strażników teksasu sprawiło, że nasze grono opuszcza powoli coraz więcej ludzi. Żeby to były osoby, które nic nie robią, są przeciętniakami, którzy niewiele robią dla innych. niestety odchodzą ludzie robiący bardzo dużo dla naszej braci żeglarskiej. z klubu odszedł nasz kolega Rafał. Takich jak On trzeba by szukać ze świecą. jest wielkim przyjacielem młodzieży, którą przyciągał do klubu. Jego nie da się nie lubić. to dusza towarzystwa a mimo to został zbesztany przez niektórych ludzi, którzy gardzili Nim za to, że przynosił zyski klubowi i promował go za granicami na wielu rejsach i regatach. wiele się słyszało na temat ściągania młodzieży do klubu. tylko jak tu ściągać młodzież i ludzi, skoro w ramach podziękowania dostajemy kłody pod nogi i obelgi za plecami. czysta zawiść i podłość stała się przyczyną strat zarówno moralnych jak i dochodowych dla klubu.
życzę powodzenia tym, którzy przyczyniają się do upadku naszego małego społeczeństwa. radzę przemyśleć sobie dokładnie postępowanie z ludźmi, którzy są nam życzliwi. bo inaczej wszyscy odejdą i zostanie pusta keja.
mam nadzieję, że ktoś wreszcie położy kres tyranii i despotycznemu postępowaniu wobec ludzi, którym powinniśmy dziękować za niektóre rzeczy...

Strony: [1]