Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - darth vader

Strony: [1] 2
1
Informacje / Odp: ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-24, 21:21:58 »
zauwazylem ze zyczenia swiateczne sie usuwa na tej stonie. brawo. niewykle mile

2
O wszystkim i o niczym / Świątecznie
« dnia: 2011-12-23, 10:18:29 »
Święta to czas radosny, miły i spokojny dla nas wszystkich a bynajmniej takie powinny byc. Życzę wszystkim dużo radości, miłości, spokoju i naprawienia wszelkich błędów i krzywd wyrządzonych innym. Nigdy nie jest za późno na poprawę i życzliwośc wobec ludzi.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy...   :) 8) ;)
... tajemniczy znajomy :)

3
Informacje / Odp: ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-19, 09:25:46 »
student mówi, że jestem psychicznie chory... ciekawa sytuacja. albo jest to świeży student, który nie ma pojęcia co się dzieje w klubie, albo ktoś kto podszywa się pod studenta. Jak by nie patrzec żal. jeśli jesteś studentem to przemyśl swoją postawę, bo nie ja jestem chory psychicznie tylko ktoś, kto eliminuje powoli każdą osobę , która odważy się coś powiedziec na jego temat.
pierwszy został wyeliminowany Rafał (człowiek, który opiekował się Gaudeamusem, organizował na nim rejsy, które przynosiły największe zyski dla klubu, organizował wyprawy dla młodzieży i STUDENTÓW, których ściągał do klubu, w zamian za swoją działalnośc został wyeliminowany i nigdy nie usłyszał dziękuję za to co robił zarówno dla klubu i jachtów, jak i dla ludzi z klubu).
jako drugi został wyeliminowany Mirek ( właściciel m/y Jaskółka, który był nie wygodnym klubowiczem)
teraz widzę, że przyszła kolej na Andrzeja ( prywatny armator, który prężnie działał na rzecz klubu i jachtów klubowych. wszelkie prace związane z elektryką jachtową są na Gaudeamusie i innych jachtach klubowych i prywatnych wykonane przez Andrzeja. wiele pracy włożonej i ponownie w ramach podziękowania za prace, czas i sprzęt poświęcony dla klubu - eliminacja )
na przystani pozostaną tylko omegowcy, którzy nie mają problemów z ciemną mocą i towarzystwo ławeczkowej adoracji.

może i Ty drogi studencie niedługo będziesz zawiedziony na czarnej stronie jeśli tylko będziesz chciał zrobic coś więcej.
a co do wyszukiwania i odkrywania kim jestem - ŻAŁOSNE. komuś przeszkadza to co mówię ? trudno w takim razie niech wróci na ławeczkę i bawi się dalej, a ja będę tak długo gadał i pisał, aż ludzie zauważą, że to nie ja jestem psychiczny tylko jeden jedyny człowiek, wysoko ustawiony, który robi wszystkim niewygodnym klubowiczom na złośc i pod górkę.

4
Informacje / Odp: ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-15, 22:27:55 »
oo widzę że co do tego postu już nie ma obronnych komentarzy. więc przypuszczam że są jeszcze prawi ludzie w tej społeczności która staje się obiektem obserwacji celniczej.
brawo :)

5
Informacje / ciemna strona mocy
« dnia: 2011-12-12, 17:20:33 »
coraz gorzej zaczyna dziac się u nas w klubie...
kto tego nie widzi to jest zamroczony działalnością Ciemnego Pana. Ironia losu. niby ja jestem darth vader a tak na prawdę ciemnym charakterem, który doprowadza do rozpieprzenia tego co dobre jest inna postac, która jest dobrze znana i pełni wysoką ale nie najwyższą funkcję u nas w zarządzie. pozdrowienia dla tego człowieka. może kiedyś się ogarnie i pozostawi swoje zawodowe przysposobienie w domu albo w pracy i nie będzie wprowadzał tego tutaj.

6
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-13, 19:57:34 »
Panie Norbercie zanim Pan będzie mi ubliżał i oceniał moją pracę w klubie niech się Pan zastanowi nie wie Pan kim jestem i ile robie dla klubu więc bez wyzwisk do mnie. Zrobiłem na pewno więcej niż Pan jako opiekun Starego, który nic nie robił póki Grzegorz się tym nie zajął.

7
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-12, 22:24:30 »
widzę że ludziom z klubu nie w smak to że tyle gadam. ale coż taka moja natura. to że jest tyle niezadowolenia ze strony niektórych ludzi z klubu których liczba rośnie to chyba powinno dac do zrozumienia że źle się dzieje u nas. mówic będę w imieniu ogółu póki będzie taka potrzeba. czas zmienic tą komunę w coś lepszego. może czas wyzbyc się próchna z pnia drzewa i wpuścic młode pędy w działanie. YOUNG POWER !!

8
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-11, 15:32:28 »
pozornie moja strona jest ciemna. ciemne to są zamiary i poczynania niektórych z naszego klubu. atmosfera w klubie się psuje. wszystko idzie w złym kierunku. z kolorowej i pełnej przyjaźni przystani staje się ponura. nie ujawnie się bo nie będę miał po co się tam pokazywac.

9
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-10, 21:34:05 »
w tym przypadku nawalił ten kto doprowadził do tego że trzeba tak daleko odstawiac jacht że dźwig nie sięga. skoro w klubie takie logistyczne rozpracowanie trwa kilka godzin to chyba łatwo jedząc paluszki pomyślec że może nie sięgnąc. nie właściciel jachtu winien temu ani klub tylko Ci którzy to opracowywali i oni powinni ponieśc koszta

10
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-08, 18:00:41 »
ja nie szukam dziury w całym tylko wyrażam swoją opinię. po prostu piszę to co wydaje mi się kontrowersyjne. a to, że wolę rozwiązac jakieś nurtujące mnie sprawy na forum to chyba dobrze, bo nie gadam pod nosem tylko otwarcie i dziękuję za odpowiedzi i wyjaśnienia. po to chyba powstało to forum. żeby rozmawiac o nurtujących nas sprawach

11
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-07, 18:58:12 »
to tylko moja propozycja. a i tak rozplanowanie robią kompetentne osoby czyli pan Kiszka i Gołąb. aczkolwiek słyszałem od paru osób o nieprzemyślanym wyciąganiu łódek. mam na myśli ludzi z Żaka, którzy mi mówili o tym, że mimo iż Żak i Gaudeamus stoją pod jedną wiatą i Gaudeamus wychodził w drugim terminie to ktoś kazał im wyciągac Żaka w pierwszym terminie mimo, że chcieli płynąc na niedźwiedzie. trochę bez sensu skoro dwa jachty stoją pod jednym dachem i nikogo nie blokują to czemu jeden musi byc wcześniej wyciągnięty.

12
Informacje / Odp: Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-07, 09:31:57 »
zgodzę się z tym wszystkim. a może lepszym rozwiązaniem byłoby takie rozstawienie i rozplanowanie, że jeden dźwig operuje duże jachty i wiadomo za inną stawkę a drugi mniejsze, które wiadomo mniej czasu zajmują. a co do armatorów, którzy są nieprzygotowani to myślę, że tak było jest i będzie bo tego się nie uniknie. zagaiłem na ten temat bo wydało mi się to dosyc dziwne.
a z drugiej strony tam gdzie jest nadmierny pośpiech może dojśc nie daj Boże do wypadku. ja wychodzę z założenia, że lepiej robic coś odrobinę wolniej ale dokładniej. 2 minuty więcej jak ktoś będzie wyciągał łódkę to chyba nie jest to aż tak dużo.

13
Informacje / Człowiek - licznik
« dnia: 2011-11-06, 09:45:49 »
hmmm. obiło mi się o uszy po pierwszym slipowaniu, że Pan Krochmal ma zamiar ze stoperem sprawdzac sprawnośc właścicieli łódek w ich wyciąganiu. Pomyślałem, że to by podeszło pod szczyt wszystkiego...
przed chwilą wszedłem do galerii klubowej by obejrzec zmagania kolegów z jachtami i mój wzrok przykuł Pan wice z notesem i stoperem. Jaki to ma cel i  czy to nie jest śmieszne ?
Pozdrawiam

14
ok zwracam honor pomyliłem się. przepraszam.

15
a mam jeszcze jedno pytanie. dlaczego tylko niektórzy mogą dodawać zdjęcia do galerii KLUBOWEJ ? myślę że każdy chciałby się pochwalić zdjęciami ze swoich rejsów. a nie tylko oglądać innych albo ptaki.

Strony: [1] 2