Forum JK AZS

Forum JK AZS => O wszystkim i o niczym => Wątek zaczęty przez: Ania (Druzgotek) w 2011-01-16, 01:51:46

Tytuł: Styczeń ( luty, maj)
Wiadomość wysłana przez: Ania (Druzgotek) w 2011-01-16, 01:51:46
Drogi Norku !! Twój film jest tendencyjny, bo  chodziłeś dzisiaj niewłaściwymi ścieżkami, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę okropne błoto pośniegowe.
A tu właśnie, w tą styczniową sobotę Adam ( przy współpracy wielu żeglarzy) pomierzył mnóstwo spinakerów dla formuły KWR, Tadziu doglądał "Admirałą",
Alik z Grażynką , po pomiarach, demolowali " Susanę", Maciek cały dzień pucował " Bagatelę", Andrzej ("Corsa") zdobywał z powodzeniem nowe szlify jako szambonurek , ja doprowadziłam 1/2 ogrodu do porządku, a Jasiu upiekł przepyszne żeberka, które pożarło z apetytem  paru klubowiczów, a naczyń  wredoty nie pozmywały!!!
Tytuł: Odp: Styczeń ( luty, maj)
Wiadomość wysłana przez: Józef Chata II w 2011-01-16, 13:43:22
Drogi Norku - jak najwięcej takich filmików. Dla ludzi, którzy patrzą i oglądają to codziennie, może być to nudne, dla mnie był to nektar na moją duszę, krople wody na pustyni - dziękuję Ci bardzo. A propo żeberek mistrza Jana - Jasiu, ja bym zjadł i pomył . Mam pytanie - czy największy Gawędziarz Wspaniały Marek Roes jest zdrowy??? pozdrawiam JP
Tytuł: Odp: Styczeń ( luty, maj)
Wiadomość wysłana przez: Marek RoEs w 2011-01-16, 15:25:51
Józefie! Zdrów em Ci ja jak nie wiem co! (Odpukać w niemalowane ....) Sam się sobie dziwuję. Ale zaprzeczam jakobym był największym gawędziarzem. A lata wyglądam równie gorąco jak Wy na tym swoim śródlądziu.
Już dosyć mam tych śniegów, mrozów i temu podobnych wygłupów. Rozważam emigrację na Azory, Antyle lub inne Kanary. Pozdrawiam.