Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Aby potwierdzić, że nie jesteś robotem, podaj nazwę miasta, w którym znajduje się nasz JK AZS:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Norbert (Sniga)
« dnia: 2010-10-18, 12:14:53 »

Koncert nad wodą to impreza sponsorowana przez firmy i osoby prywatne przy bardzo dużym wkładzie pracy klubowiczów. Pozostałe wydarzenia to już wyłącznie nasza praca.
Wysłany przez: WHYSKI
« dnia: 2010-10-18, 10:39:13 »

Dziękuję Panu za odpowiedź i gratuluję klubowi wspaniałych członków szeregowych oraz takich członków jak Wojsko Polskie, Filharmonia, ekipy techniczne sceny i nagłośnienia itd. U nas tego typu instytucje nie chcą zostać członkami i robić za darmo. Chyba nie pisze Pan całej prawdy.
Wysłany przez: Norbert (Sniga)
« dnia: 2010-10-15, 14:02:26 »

Składki to raczej symboliczna kwota głównie liczą się czynsze za postój jachtów. Działalność typu koncerty, grle itp to głównie praca klubowiczów. Mamy szczęście skupiać fantastycznych ludzi dla których klub to nie tylko miejsce parkowania jachtu ale szerokie pole działalności towarzyskiej.
Wysłany przez: WHYSKI
« dnia: 2010-10-15, 11:49:15 »

Oczywiście, że jest obok AZS wygodny slip. Korzystałem z niego w tym roku i było bez problemów. Szkoda tylko, że jest on płatny chyba 20 zl a płaci się w recepcji Marina Hotele.
P.s. Jestem pod wrażeniem rozmachu działalności klubu AZS. Ciekaw jestem tylko skąd stowarzyszenie ma tyle pieniędzy na tak szeroką działalność, bo przecież nie z tych małych składek członkowskich. Działam w dwóch podobnych stowarzyszeniach i ciągle borykają się one z trudnościami finansowymi.
Wysłany przez: Marek "Kiwi"
« dnia: 2010-06-01, 16:58:47 »

Troche prawdy w tym jest :) W wielu portowych miastach na swiecie sa duze, porzadne slipy miejskie, ogolnodostepne gdzie zainteresowani moga bezpiecznie zwodowac
nawet spore jednostki. Najblizszy podobny widzialem w Gryfinie na lewym brzegu.
Wysłany przez: Ania (Druzgotek)
« dnia: 2010-06-01, 16:01:32 »

Tuż obok naszej przystani, koło " Maritim Shopu" jest slip po którym mogą zwodować się motorowodniacy. W Pałacu Młodzieży i w HOM-ie taka możliwość też istnieje, więc drogi Gościu nie jest tak źle jak piszesz.
Wysłany przez: majdan
« dnia: 2010-06-01, 15:31:43 »

ta cala przystan to jedna wielka lipa czlowiek nawet nie ma gdzie pozadnie lodzi zeslipowac i to ma byc ten wielki szczecin otwarty na turystyke bo mamy jezioro to sa chaszcze a nie jezioro zeby w rejonie dabia nie bylo ani jednego sprawnego slipu to jakas paranoja