Samotnicy na Szczecinwatershow

Marta Sziłajtis-Obiegło i Edward Zając będą gośćmi Targów Szczecinwatershow oraz Klubu Żeglarzy Samotników.
W targach Szczecinwatershow, które odbędą się w dniach 26-28.03.2010 r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich w Szczecinie, ul. Struga 6-8, w ramach stoiska Klubu Żeglarzy Samotników, udział wezmą Marta Sziłajtis-Obiegło oraz Edward Zając. 
 

Marta Sziłajtis-Obiegło opowie o swoim rejsie samotnym dookoła świata, a  Edward Zając o samotnych rejsach po Bałtyku. Radosław Kowalczyk zaprezentuje swój jacht Ocean 650 oraz poinformuje publiczność targów o swoim projekcie startu w Minitransat w roku 2013, a Krzysztof Krygier o samotnym żeglowaniu w regatach morskich. 

W sobotę, 27. marca o godz. 1830 odbędzie się w Tawernie Jacht Klubu AZS w Szczecinie, ul. Przestrzenna 9 spotkanie Klubu Żeglarzy Samotników, na którym przyjęci zostaną do Klubu: Marta Sziłajtis-Obiegło, Edward Zając, Henryk Widera, Henryk Kałuża i Krzysztof Krygier.

Po spotkaniu Klubu  odbędzie się spotkanie z załogą DZ  "SUM", która pod dowództwem Michała Jósewicza w roku 2009 odbyła ciekawy rejs do Kopenhagi.

Zapraszamy żeglarzy i entuzjastów żeglarstwa. Wszystkie spotkania w Jacht Klubie AZS są otwarte i każdy gość będzie mile widziany.

27 marca, 2010 - 13:00 - 28 marca, 2010 - 14:30